Ünlü futbolcu Manuel Neuer, boşandıktan 4 ay sonra 15 yaş küçük sevgili buldu - Son Dakika

Ünlü futbolcu Manuel Neuer, boşandıktan 4 ay sonra 15 yaş küçük sevgili buldu

Bayern Münih forması giyen tecrübeli file bekçisi Manuel Neuer'in yeni aşkı ortaya çıktı. Ünlü kaleciyle aşk yaşayan 19 yaşındaki Anika Bissel, üniversite öğrencisi ve hentbol oyuncusu.

1
Bayern Münih'in kalecisi Manuel Neuer'in, ekis eşine benzeyen 19 yaşındaki hentbol oyuncusu Anika Bissel ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

2
Dört ay önce eşi Nina'dan ayrılan ünlü kaleci gönlünü kendisinden 15 yaş küçük hentbol oyuncusuna kaptırdı.
3
Almanya'nın magazin gündeminde Anika'nın kendisine ait bir dairesi olmasına rağmen zamanının çoğunu Neuer'in lüks villasında geçirdiği ve karantina günlerinde beraber antrenman yaptığı yazılıyor.
4
Öte yandan Manuel Neuer'in yeni kız arkadaşını annesi Marita ile tanıştırdığı belirtildi.
5
Ayrıca Nina Neuer, Instagram'da son paylaşımını 25 Mart'ta yaparken eşi Neuer ile birlikteki son fotoğrafını ise 7 Ekim 2019 tarihinde paylaştı.
6

Haber Yayın Tarihi: 07.05.2020 16:03

Son Dakika Ünlü futbolcu Manuel Neuer, boşandıktan 4 ay sonra 15 yaş küçük sevgili buldu - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi