Ünlü Futbolcunun Gökyüzdeki Sarayı - Son Dakika

Ünlü Futbolcunun Gökyüzdeki Sarayı

26.06.2013 07:39

Ünlü futbolcu Phil Neville, Mancehster'da 4 milyon pound değerindeki evini satamadığı için 15.000 pounda kiraya veriyor.

1
Ünlü futbolcu Phil Neville, Mancehster'da 4 milyon pound değerindeki evini satamadığı için 15.000 pounda kiraya veriyor.
2
45. Katta yer alan ev, 4 odadan oluşuyor ve neredeyse 360 derecelik bir manzarası var.
3
Manchester'ın en pahalı evlerinden birisi olarak görülen bu apartman dairesi, Beetham Tower'da. Emlakçılardan gelen açıklamaya göre, şimdiye kadar Manchester'da bu kadar pahalı bir apartman dairesi satılmadı.
4
Emlakçıların adeta gökyüzünde bir köşk diye adlandırdığı bu ev, şimdiye kadar sadece Britain's Got Talent jüri üyesi Simon Cowell tarafından kiralandı.
5
6
7
8

Son Dakika Ünlü Futbolcunun Gökyüzdeki Sarayı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü