Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak - Son Dakika

Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak

20.10.2018 13:06

İngiltere'nin West Ham United takımında forma giyen oyuncusu Chicharito'nun sevgilisi Sarah Kohan, en büyük hobisinin soyunmak olduğunu söyledi.

1
İngiltere Premier Lig'de West Ham United'ın futbolcusu Javier Hernandez'in yeni sevgilisi Sarah Kohan, yaptığı bomba açıklamalarla Ada basınını sallıyor. Sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapan Hernandez'in sevgilisi Sarah Kohan, tüm dünyayı geziyor. Çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabında yayınlıyor.
2
Instagram'da 1.2 milyon takipçisi bulunan Kohan'ın, sevgilisi Hernandes'e olan aşkını göstermek için geçtiğimiz gün Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf beğeni yağmuruna tutulmuştu.
3
SENİN İÇİN DELİRİYORUM!
SENİN İÇİN DELİRİYORUM!
Cesur paylaşımlarıyla gezdiği ülkerden fotoğraflarını paylaşan Kohan, bu gönderinin altına, "Senin için deliriyorum" açıklamasını yazdı. Harvard Üniversitesi'nde hukuk okuyan model Sarah Kohan, dünyayı geçmek için eğitimini dondurmaya karar vermişti.
4
Ateşli fenomen, en son verdiği röportajla yine gündem olmayı başardı. Sarah Kohan, hayatındaki en büyük iki hobisinin: soyunmak ve suşi yemek olduğunu söyledi.
5
Yaptığı paylaşımların ilgi gördüğünü fark eden model, bunu bir gelir kaynağına dönüştürme kararı almış.
6
Bir ajansla çalışmaya başlayan 24 yaşındaki güzel kadın, asıl kazancını Instagram başta olmak üzere sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla elde etmeye başlamış.
7
Her geçen gün daha fazla gelir elde eden Kohan, paylaştığı viral reklamlar sayesinde de para kazanıyor.

8
Sarah Kohan, sürekli artan takipçi sayısıyla tüm dünyanın tanıdığı bir isim haline gelmiş durumda.
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ünlü Futbolcunun Sevgilisinden İlginç İtiraf: En Büyük Hobim Soyunmak - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)
500
Advertisement