Ünlü gazeteci Mehmet Barlas'ın 'Temel Reis' gafı Twitter'ı salladı! - Son Dakika

Ünlü gazeteci Mehmet Barlas'ın 'Temel Reis' gafı Twitter'ı salladı!

07.11.2019 08:09

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ıspanak krizi hakkında bir yazı kaleme alan Mehmet Barlas, yaptığı gafla sosyal medyanın diline düştü.

1
Sabah yazarı Mehmet Barlas'ın, ıspanak zehirlenmeleri hakkında yazdığı bir yazıda yaptığı gaf sosyal medyanın gündemine oturdu.
2
Barlas'ın, 'Temel Reis' çizgi karakterinden bahsederken 'Sünger Bob' ile karıştırması dikkat çekti. "Çocukluğumun en çekici resimli romanlarından birisinin kahramanı 'Temel Reis'ti..." diyen Barlas şöyle devam etti: "İngilizcesi 'Sponge Bob' (Sünger Bob) olarak bilinen bu çizgi roman kahramanı konserve bir kutu ıspanağı yutunca olağanüstü bir kuvvete sahip oluyor ve imkansızları başarıyordu."
3
İşte Mehmet Barlas'ın bu gafına tepkisiz kalmayan Twitter ahalisinde tweetler..
İşte Mehmet Barlasın bu gafına tepkisiz kalmayan Twitter ahalisinde tweetler..
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Ünlü gazeteci Mehmet Barlas'ın 'Temel Reis' gafı Twitter'ı salladı! - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti