Son Dakika Haberleri: Ünlü gazeteci Mehmet Barlas'ın 'Temel Reis' gafı Twitter'ı salladı!

Ünlü gazeteci Mehmet Barlas'ın 'Temel Reis' gafı Twitter'ı salladı!

8 gün önce

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ıspanak krizi hakkında bir yazı kaleme alan Mehmet Barlas, yaptığı gafla sosyal medyanın diline düştü.

1
Sabah yazarı Mehmet Barlas'ın, ıspanak zehirlenmeleri hakkında yazdığı bir yazıda yaptığı gaf sosyal medyanın gündemine oturdu.
2
Barlas'ın, 'Temel Reis' çizgi karakterinden bahsederken 'Sünger Bob' ile karıştırması dikkat çekti. "Çocukluğumun en çekici resimli romanlarından birisinin kahramanı 'Temel Reis'ti..." diyen Barlas şöyle devam etti: "İngilizcesi 'Sponge Bob' (Sünger Bob) olarak bilinen bu çizgi roman kahramanı konserve bir kutu ıspanağı yutunca olağanüstü bir kuvvete sahip oluyor ve imkansızları başarıyordu."
3
İşte Mehmet Barlas'ın bu gafına tepkisiz kalmayan Twitter ahalisinde tweetler..
İşte Mehmet Barlasın bu gafına tepkisiz kalmayan Twitter ahalisinde tweetler..
4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 08:09 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı