Ünlü Güzel Binbir Emekle Verdiği Kilolarını Geri Aldı - Son Dakika

Ünlü Güzel Binbir Emekle Verdiği Kilolarını Geri Aldı

1
"ŞİŞMANIM VE MUTLUYUM"
ŞİŞMANIM VE MUTLUYUM

Bu kez tam tersi oldu.. Gösteri dünyasının bir kadın ünlüsü binbir emekle verdiği kilolarını geri aldı ve bu yüzden mutlu olduğunu açıkladı.

2
Bir zamanlar katıldığı Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) yarışmasıyla adını duyuran Chanelle Hayes, İngiltere'de yayınlanan "new!" adlı TV programına konuk oldu.

28 yaşındaki Hayes, onca emek harcayıp verdiği kilolarını geri aldığını ve şimdi 44 beden olduğunu ama kendisini gayet mutlu hissettiğini söyledi.

3
Hayes kariyerinin başından bu yana sürekli kilo alıp vermesiyle tanınıyor.

4
Bir dönem çok zayıf olan Hayes sonra aşırı kilo aldı.

5
Kilo vermek için parklarda ve bahçelerde egzersiz yapmaya başlayan ve özel bir beslenme programı uygulayan Hayes, fazla kilolarından kurtulup 38 bedene kadar indi.

6
Bu süreci de hazırladığı bir DVD'de gözler önüne serdi. Ama aradan geçen zaman içinde verdiği kiloları tekrar aldı ev eski kıvrımlı görüntüsüne ulaştı.

7
Chanelle Hayes bu durumdan memnun olduğunu söyleyerek "Kendimi kıvrımlarımla mutlu hissediyorum. Bir daha eskisi kadar zayıflamayı düşünmüyorum" dedi.

8
Genç kadın yine de bir açık kapı bırakarak "Günün birinde biri bana tekrar kilo vermemi ve bu süreci anlatan bir DVD hazırlamamı isterse kabul ederim " diye konuştu.

9
Hayes'in bu görüntüsü artık geçmişte kaldı.

10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2016 11:43

Son Dakika Ünlü Güzel Binbir Emekle Verdiği Kilolarını Geri Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor