Ünlü model Demi Rose, fazla kilolarına gelen eleştirilere ateşli pozuyla cevap verdi - Son Dakika

Ünlü model Demi Rose, fazla kilolarına gelen eleştirilere ateşli pozuyla cevap verdi

25.05.2020 11:36

Sosyal medyanın en popüler uygulamalarından olan Instagram'ın 14 milyon takipçili güzeli model Demi Rose, fazla kilolarıyla ilgili yapılan kırıcı yorumlara ateşli pozlarıyla cevap verdi.

1
Son yılların yükselen yıldızlarından 25 yaşındaki Demi Rose, adını önce dünyaca ünlü rapçi Tyga ile yaşadığı kısa süreli ilişki ile sonra da Instagram'ından paylaştığı cazibe dolu fotoğraflarıyla duyurdu.
2
14 milyon takipçisi bulunan ünlü güzel, şimdilerde büyük beden modellik yapıyor.

3
Karantina süresinde kendisine yapılan fazla kilo eleştirilere isyan eden Rose, ateşli bir poz paylaşarak konu ile ilgili düşüncelerini aktardı.
4
Daha 16 yaşında yeme bozukluğu sorunu yaşadığına değinen güzel model, "İnsanlar karantina sırasında başka insanlara zarar veriyor. Şu anda spor salonuna gidemeyiz ve insanların nasıl göründüğü hakkında aptalca yorumlar yapamayız, insanlar zaten kötü hissediyorlar." dedi.
5
Demi Rose açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı: "İnsanlar yorumlarına daha dikkat etmeli. Küçükken yeme bozukluğum vardı. 37 kiloya düştüm ve dürüst olmak gerekirse şu an kilo aldığımı duymak saçma. Kendimi seviyorum"
6
7

Son Dakika Ünlü model Demi Rose, fazla kilolarına gelen eleştirilere ateşli pozuyla cevap verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500
Advertisement