Ünlü Hollywood Yıldızı Angelina Jolie İkinci Oscar'ını Aldı - Son Dakika

Ünlü Hollywood Yıldızı Angelina Jolie İkinci Oscar'ını Aldı

18.11.2013 09:16

ABD'de Oscar ödüllerini veren Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, ünlü oyuncuya ''Jean Hersholt Onur Ödülü''nü takdim etti.

1
ABD'de Oscar ödüllerini veren Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, ünlü oyuncu Angelina Jolie'ye ‘Jean Hersholt Onur Ödülü'nü takdim etti.
2
Jolie, bu özel geceye eşi Brad Pitt ve oğlu Maddox ile birlikte katıldı.
3
Sahnede ödülünü George Lucas'tan alan Jolie, gözyaşlarına zor hakim oldu.
4
İnsani yardım faaliyetlerine gönüllü katkılarından dolayı ödüle layık görülen Jolie, sahneden oğluna seslenerek "Ağlamayacağım söz veriyorum. Seni utandırmayacağım. Sen ve kardeşlerin benim mutluluğumsunuz ve sizin anneniz olmaktan daha büyük bir onur yok" dedi.
5
Angelina Jolie, ‘Girl Interrupted' adlı filmdeki performansıyla 2000 yılında en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar aldı.
6
Governors Ödülleri olarak adlandırılan törende ayrıca komedyen Steve Martin, efsanevi aktris Angela Lansbury ve sinema kostüm tasarımcısı Piero Tosi onursal ödül aldı.
7
2001 yılından bu yana BM İyi Niyet Elçiliği görevini yürüten Jolie, insani yardım görevleri kapsamında Kenya, Tayland, Ekvator, Sudan, Kosova, Angola, Sri Lanka ve Ürdün gibi pek çok ülkeyi ziyaret etti. Sanatçı, 2005 yılında BM İnsan Hakları Ödülü'ne layık görüldü.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ünlü Hollywood Yıldızı Angelina Jolie İkinci Oscar'ını Aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement