Genç Instagram fenomeni, evinde çıplak halde ölü bulundu! - Son Dakika

Genç Instagram fenomeni, evinde çıplak halde ölü bulundu!

28.07.2019 18:26

Rusya'da ismi Ekaterina K olarak açıklanan 24 yaşındaki Instagram fenomeni, Moskova'daki evinde çıplak halde ölü bulundu.

1
Rusya'da ismi Ekaterina K olarak açıklanan 24 yaşındaki Instagram fenomeni ve dermatoloji uzmanı, Moskova'daki evinde boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Cesedi bir bavulun içinde çırılçıplak soyulmuş halde bulunan talihsiz bloggerın, dermatoloji uzmanlığı yanında cinsel yollarla bulaşan hastalıklar uzmanı olduğu da belirtildi.
2
Ekaterina, anne ve babasının telefonlarına cevap vermeyince, aile durumu evin sahibine bildirdi. Ev sahibinin çağırdığı polis eve girip arama yaptı ve Ekaterina'nın cesedi çıplak bir şekilde bavulun içine sıkıştırılmış olarak bulundu.
3
Ekaterina'nın boğazının yanısıra vücudunun diğer yerlerinde çok sayıda bıçak izine rastlandı. Saldırganın yakalanması için soruşturma başlatan polis, cinayetin kıskançlık meselesi yüzünden işlendiği ihtimali üzerine duruyor.
4
Rusya Ulusal Medikal Üniversitesi'nden mezun olan Ekaterina'nın, son zamanlarda 52 yaşındaki bir adam ile ilişkisi olduğu ve beraber tatile gitmeyi plandıkları belirtildi. Ekaterina, ayrıca Moskova'da yapılan bir güzellik yarışmasına katılmıştı.

Son Dakika Genç Instagram fenomeni, evinde çıplak halde ölü bulundu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş