Son Dakika Haberleri: Genç Instagram fenomeni, evinde çıplak halde ölü bulundu!

Genç Instagram fenomeni, evinde çıplak halde ölü bulundu!

4 ay önce

Rusya'da ismi Ekaterina K olarak açıklanan 24 yaşındaki Instagram fenomeni, Moskova'daki evinde çıplak halde ölü bulundu.

1
Rusya'da ismi Ekaterina K olarak açıklanan 24 yaşındaki Instagram fenomeni ve dermatoloji uzmanı, Moskova'daki evinde boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Cesedi bir bavulun içinde çırılçıplak soyulmuş halde bulunan talihsiz bloggerın, dermatoloji uzmanlığı yanında cinsel yollarla bulaşan hastalıklar uzmanı olduğu da belirtildi.
2
Ekaterina, anne ve babasının telefonlarına cevap vermeyince, aile durumu evin sahibine bildirdi. Ev sahibinin çağırdığı polis eve girip arama yaptı ve Ekaterina'nın cesedi çıplak bir şekilde bavulun içine sıkıştırılmış olarak bulundu.
3
Ekaterina'nın boğazının yanısıra vücudunun diğer yerlerinde çok sayıda bıçak izine rastlandı. Saldırganın yakalanması için soruşturma başlatan polis, cinayetin kıskançlık meselesi yüzünden işlendiği ihtimali üzerine duruyor.
4
Rusya Ulusal Medikal Üniversitesi'nden mezun olan Ekaterina'nın, son zamanlarda 52 yaşındaki bir adam ile ilişkisi olduğu ve beraber tatile gitmeyi plandıkları belirtildi. Ekaterina, ayrıca Moskova'da yapılan bir güzellik yarışmasına katılmıştı.Haber Yayın Tarihi: 28.07.2019 06:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!