Ünlü İsimler Ece Bar'ın 30'uncu Yılını Kutladı - Son Dakika

Ünlü İsimler Ece Bar'ın 30'uncu Yılını Kutladı

19.11.2013 10:28

Ünlüler, 9 Ece Aksoy adlı mekanda, Ece Bar'ın 30'uncu yılını sokaklara taşarak kutladı.

1
Ece Aksoy ile mekanın sokak numarası '9'un birleşimiyle adı oluşturulan 9 Ece Aksoy adlı mekanda, önceki akşam ünlüler geçidi vardı. Ece Bar'ın 30'uncu yılının kutlandığı gecede, eğlence sokaklara taştı.
2
Mekan sahibi Ece Aksoy için hazırlanan pastanın alkışlar eşliğinde kesilmesiyle başlayan eğlence, sokaklara taştı. Zuhal Olcay bir ara eline mikrofonu alıp canlı performansı sokağa taşıdı.
3
Bu arada sokakta zaman zaman aksayan trafik nedeniyle gerginlikler yaşandı, bazı sürücüler duruma tepki gösterdi. Sezen Aksu ise görüntü alınmasını engellemesi için şoförüne sıkı talimat vermişti. Bu kamuflaj işe yaradı. Sanatçı, birkaç kare dışında fotoğraf vermemeyi başardı.
4
Bu renkli gecenin en ilginç olayı ise Zuhal Olcay, Selçuk Yöntem, Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor'u buluşturmasıydı. Olcay, geceye 1976-1979 yılları arasında evli kaldığı Yöntem ile kol kola katıldı.
5
Ece Bar'ın kutlama gecesine Sezen Aksu, Derin Mermerci– Cem Aydın, Gonca Vuslateri, Zerrin Tekindor, Haluk Bilginer, Zuhal Olcay, Selçuk Yöntem, Hale Soygazi- Murat Belge, Meltem Cumbul ve Nükhet Duru gibi onlarca ünlü katıldı.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Ünlü İsimler Ece Bar'ın 30'uncu Yılını Kutladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement