Ünlü isimler soyunup kamera karşısına geçti! İstedikleri tek bir şey var - Son Dakika

Ünlü isimler soyunup kamera karşısına geçti! İstedikleri tek bir şey var

08.10.2020 14:43

ABD'de Kasım ayında yapılacak seçimler için ünlü isimler harekete geçti. Sarah Silverman, Naomi Campbell, Amy Schumer, Mark Ruffalo gibi isimler, seçmenlere oy vermeleri konusunda çıplak şekilde çağrı yaptı.

1
ABD'de Kasım ayında yapılacak seçimler için gerim sayım sürerken, ünlü isimler de seçmenlere oy vermeleri için çağrılarda bulunuyor.
2
Koronavirüs salgını nedeniyle posta yoluyla oy kullanma bu yıl daha da önem kazanmış durumda.
3
ABD Başkanı Donald Trump'ın seçimde hileye yol açacağını öne sürdüğü yöntemle ilgili ünlü komedyen Sarah Silverman'ın başı çektiği grup çıplak paylaşımlarda bulundu.
4
Chris Rock, Tiffany Haddish, Amy Schumer, Chelsea Handler, Josh Gadd, Mark Ruffalo, Kerry Washington ve Naomi Campbell gibi isimler, bir araya geldikleri videoda seçmenlere geçerli oy verebilmeleri için uyarılar yaptı.
5
Komedyen Sarah Silverman elleriyle göğüslerini kapattığı görüntülerde, "Arkamda bir adam yok. Bunlar benim ellerim. Dürüst olmak gerekirse göğüslerimle ellerimi kapatmayı tercih ederim ama işte buradayız. Eğer dediklerimi uygulamazsınız, oylarınız çöpe gidebilir" dedi.
6
Silverman, seçmen kartlarını doğru şekilde doldurma ve zarflar konusunda da bilgi verirken, "Amerika'nın sana ihtiyacı var" dedikten sonra selam vererek videoyu sonlandırdı.
7
Avengers film serisinin yıldız ismi Chris Evans, Instagram hesabının hikaye bölümünden yanlışlıkla cinsel organının fotoğrafını paylaşmıştı. Ünlü aktör de krizi fırsata çevirip bu yolla takipçilerine seçimlerde oy kullanmaları gerektiği konusunda çağrı yapmıştı.
8
9
10

Son Dakika Ünlü isimler soyunup kamera karşısına geçti! İstedikleri tek bir şey var - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • yanlış...: her gün yapmaya yetemiyor musun? niye gün aşırı? bi sorunun mu var? yoksa dönüşümlü mü? 11 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement