Ünlü İsimlere Uyuşturucu Operasyonu - Son Dakika

Ünlü İsimlere Uyuşturucu Operasyonu

25.01.2013 11:51

1
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz aylarda çok sayıda adrese şafak vakti operasyon düzenlemişti.
2
Narkotik operasyonunda aralarında ünlü dizi oyunucuları ve şarkıcıların da bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

3
Operasyonda şarkıcı Cenk Eren, dizi ve sinema oyuncusu Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cemal Hünal'ın da aralarında bulunan yaklaşık 40 kişinin gözaltına alınmıştı.
4
Açılan soruşturma sonucunda oyuncu Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Ayşe Selin Boronkay ve şarkıcı Cenk Eren'in aralarında bulunduğu 34 kişi hakkında 5 ile 15 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.
5
Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, aralarında Cemal Hünal ve Selen Katırcıoğlu'nun da bulunduğu 10 kişi hakkında ise kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Ünlü İsimlere Uyuşturucu Operasyonu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez