Son Dakika Haberleri: Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Fotoğrafları

Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Fotoğrafları

4 yıl önce

Yerli ve yabancı, siyasi veya ünlü simaların daha önce hiç bir yerde görülmemiş fotoğraflarının derlendiği foto galeri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Siyasilerle beraber ünlü isimlerin de aralarında olduğu ilginç anlar fotoğraflanarak unutulması imkansız hale getirilmiştir.

1
12 Eylül darbesinin bir çok fotoğrafı günyüzüne çıkıyor.

2
Şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la 1999 yılında onun tutukluluk döneminde çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

3
Öncesinde sonrasında yaşananlar fotoğraf makinelerine böyle yansıdı.

4
Sadece siyasiler değil, sanatçıları da etkilemişti. Onlardan birisi ise Bülent Ersoy olmuştu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Barack Obama'nın gençlik fotoğrafları yayınlandı/


Obama, Kenya asıllı Müslüman bir ailede dünyaya geldiği için daha önce pek çok kez Müslüman olduğu iddia edimişti. Bu iddialar üzerine Obama Hıristiyan olduğunu açıklamıştı

19
ABD'li televizyon programcısı Bill O'Reilly, ABD Başkanı Barack Obama'nın çok tartışma yaratacak gençlik fotoğraflarını yayınladı.

20
Obama, Kenya asıllı Müslüman bir ailede dünyaya geldiği için daha önce pek çok kez Müslüman olduğu iddia edimişti.

21
Bu iddialar üzerine Obama Hıristiyan olduğunu açıklamıştı. Bill O'Reilly, İslam'la derin bir duygusal bağa sahip olduğunu söylediği Obama'nın, IŞİD terörüne rağmen “İslami terörizm” tanımlamasını neden kullanmadığının, bu fotoğraflarla açıklanabileceğini ileri sürdü.

22
Obama, 1990'lı yıllarda üvey kardeşinin nikâhına İslam dinini temsil eden kıyafetlerle katılmış.

23
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rizeli hemşehrisi Araştırmacı-Yazar Fatih Sultan Kar, Erdoğan'ın bilinmeyen fotoğraf ve belgelerini “Uzun ince bir yol, Bir uzun adam” isimli kitap çalışması ile bir araya getiriyor.

24
25
Kar, kitabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesinin köklerinin dayandığı Rize ilinin Güneysu ilçesinden yola çıkarak Cumhurbaşkanlığına uzanan bir hikâyeyi gözler önüne seriyor.

26
Kitapta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen yönlerine ilişkin belge, bilgi ve fotoğraflara da yer veriyor.


İHA

27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37Haber Yayın Tarihi: 22.07.2016 03:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu