Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Fotoğrafları - Son Dakika

Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Fotoğrafları

22.07.2016 15:39

Yerli ve yabancı, siyasi veya ünlü simaların daha önce hiç bir yerde görülmemiş fotoğraflarının derlendiği foto galeri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Siyasilerle beraber ünlü isimlerin de aralarında olduğu ilginç anlar fotoğraflanarak unutulması imkansız hale getirilmiştir.

1
12 Eylül darbesinin bir çok fotoğrafı günyüzüne çıkıyor.

2
Şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la 1999 yılında onun tutukluluk döneminde çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

3
Öncesinde sonrasında yaşananlar fotoğraf makinelerine böyle yansıdı.

4
Sadece siyasiler değil, sanatçıları da etkilemişti. Onlardan birisi ise Bülent Ersoy olmuştu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Barack Obama'nın gençlik fotoğrafları yayınlandı/

Obama, Kenya asıllı Müslüman bir ailede dünyaya geldiği için daha önce pek çok kez Müslüman olduğu iddia edimişti. Bu iddialar üzerine Obama Hıristiyan olduğunu açıklamıştı

19
ABD'li televizyon programcısı Bill O'Reilly, ABD Başkanı Barack Obama'nın çok tartışma yaratacak gençlik fotoğraflarını yayınladı.

20
Obama, Kenya asıllı Müslüman bir ailede dünyaya geldiği için daha önce pek çok kez Müslüman olduğu iddia edimişti.

21
Bu iddialar üzerine Obama Hıristiyan olduğunu açıklamıştı. Bill O'Reilly, İslam'la derin bir duygusal bağa sahip olduğunu söylediği Obama'nın, IŞİD terörüne rağmen “İslami terörizm” tanımlamasını neden kullanmadığının, bu fotoğraflarla açıklanabileceğini ileri sürdü.

22
Obama, 1990'lı yıllarda üvey kardeşinin nikâhına İslam dinini temsil eden kıyafetlerle katılmış.

23
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rizeli hemşehrisi Araştırmacı-Yazar Fatih Sultan Kar, Erdoğan'ın bilinmeyen fotoğraf ve belgelerini “Uzun ince bir yol, Bir uzun adam” isimli kitap çalışması ile bir araya getiriyor.

24
25
Kar, kitabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesinin köklerinin dayandığı Rize ilinin Güneysu ilçesinden yola çıkarak Cumhurbaşkanlığına uzanan bir hikâyeyi gözler önüne seriyor.

26
Kitapta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen yönlerine ilişkin belge, bilgi ve fotoğraflara da yer veriyor.

İHA

27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37

Son Dakika Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Fotoğrafları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor