Birce Akalay'ın Estetiksiz Hali Tıpkı Annesi! İşte Ünlü İsimlerin Merak Edilen Anneleri - Son Dakika

Birce Akalay'ın Estetiksiz Hali Tıpkı Annesi! İşte Ünlü İsimlerin Merak Edilen Anneleri

21.02.2018 10:35

Ekranlarda, beyazperdede ve sahnelerde boy gösteren birçok ünlü ismin aileleri arka planda kalıyor. Ünlüler zaman zaman anneleriyle görüntüleniyor veya sosyal medyada paylaşım yapıyor. İşte ünlüler ve anneleri...

1
Birce Akalay
Birce Akalay
Birce Akalay, 'Yedi Kocalı Hürmüz'ü canlandırdığı müzikaline hazırlanırken annesiyle birlikte çektirdiği bu pozunu paylaştı.

2
Birce Akalay estetiksiz haliyle daha çok benziyor annesine.

3
4
Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci
Annesinin fotoğrafını Instagram'da paylaşan oyuncu Özge Özpirinçci herkesi çok şaşırttı. Annesinin fotoğrafını gören 'Bir insan bu kadar mı benzer' diyor.

5
Özge Özpirinçci bu fotoğrafın altına 'Bu muhteşem fotoğrafı paylaşmak istedim! Canım annem! Lise 1. sınıfta, basketbol takımında. Genelde hep 4 numaralı formayı giyermiş ama o gün nedense 7 numaralı formayı giymiş o da anlayamamış... Diyarbakır 1971 #giderekannemebenzemeninverdiğiyoğunşaşkınlık#annenegüzelbirkadınsın'' notunu düştü.

6
Hande Erçel
Hande Erçel
Oyuncu Hande Erçel'in annesi o kadar genç ki, annesi olduğuna inanmak çok zor.

7
Hande Erçel'in annesi daha çok ablası gibi görünüyor.

8
Hadise
Hadise
Şarkıcı Hadise annesinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

9
Annesinin yıllar önce sigara fabrikasında çalıştığı fotoğrafı paylaşan Hadise, fotoğrafın altına oldukça duygusal notlar düştü.

10
Hadise "Şu anki en büyük şansım" diye başladığı cümlelerini "Para pulu boşver anam sen bana dünyaları verdin" diye bitirdi.

11
Hadise ve annesi

12
Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı
Acun Ilıcalı ile Eylül 2017'de evlenen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen haline dönüşmüş ve kısa sürede takipçi sayısını 2.5 milyona çıkarmıştı. Şeyma Subaşı Instagram'dan merak edilen annesiyle fotoğrafını paylaşıp altına "Annem annem" notunu düştü.

13
İvana Sert ve annesi
İvana Sert ve annesi
14
Atiye
Atiye
Hollanda'da yaşayan annesi Monique Yılmaz, Atiye'yi ziyarete geldi. Anne-kız önceki akşam İstinye Park'taki bir restoranda yemekteydi.

15
Çıkışta soruları yanıtlayan Atiye, ''Yazın annemle Bodrum'da tatil yapmıştık, bugün de İstanbul'a geldi. Türk yemeklerini çok seviyor. Ben de onu yemeğe çıkardım'' dedi.

16
Eser Yenenler
Eser Yenenler
Eser Yenenler önceki gece '#tbt' adlı gösterisiyle BKM Mutfak Uniq sahnesindeydi. Onu izlemeye gelenler arasında annesi Nurdan Yenenler ile kardeşleri ve kuzenleri de vardı.

Nurdan Yenenler yöneltilen ''Oğlunuzun bu bekarlığı nereye kadar sürecek? Torun hasretiniz yok mu?'' sorusuna ''Tek dileğim oğlumun mutlu olması. Torun özlemi tabii ki yaşıyorum. Ama sanırım buna daha zaman var'' yanıtını verdi.

O sırada söze giren Eser Yenenler ise şöyle dedi: ''İnşallah annemin bu dileğini yerine getireceğim.''

17
Zerrin Tekindor
Zerrin Tekindor
Başarılı ressam ve tiyatro oyuncusu Zerrin Tekindor'un güzelliği meğer annesinden geliyormuş!

18
54 yaşındaki Zerrin Tekindor, annesinin bu fotoğrafını Instagram'dan paylaştı ve gören herkese 'Maşallah' dedirtti.

19
Hakan Peker
Hakan Peker
Şarkıcı Hakan Peker, Instagram hesabından annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, "Canım annem gelmiş" notunu düştü.

20
Merve Boluğur
Merve Boluğur
Merve Boluğur, Instagram hesabından annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, "Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir" notunu düştü.

21
2002 Dünya Güzeli Azra akın, annesiyle birlikte çekilen fotoğrafın altına 'Nihayet annemle... Her şeyim, canım annem...' notunu düştü.

22
Azra Akın'ın takipçileri fotoğrafın altına 'güzelliğini annesinden almış' şeklinde yorumlar yaptı.

23
İrem Derici
İrem Derici
Kilo kaybına bağlı bağışıklık çökmesi yaşayan ve bu sebeple bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra sağlığına kavuşan İrem Derici, annesi ve kardeşiyle çekilen karesini, "Benim AİLEM! Anam ve kardeşim!" notuyla Instagram'dan yayınladı.

24
Pelin Karahan
Pelin Karahan
Pelin Karahan'ın, annesi Nural Koçyiğit ile çekip paylaştığı pozuna takipçilerinden beğeni yağdı.

25
Serdar Ortaç
Serdar Ortaç
Serdar Ortaç Instagram hesabından annesi Nesrin Ortaç'ın gençlik fotoğrafını paylaştı ve altına da 'Canım annem' notunu düştü.

26
Nesrin Ortaç'ın fotoğrafını gören bazı sosyal medya kullanıcıları 'Çok güzel kadınmış' şeklinde yorumlar yaptı. Kullanıcıların bir kısmı da Nesrin Ortaç'ı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe'ye benzeterek 'Yok böyle benzerlik' şeklinde yorumlar yaptı.

27
Öte yandan Serdar Ortaç geçen haftalarda Nesrin Ortaç'ın şarkı söylerken bir videosunu paylaşmıştı ve bu video da uzun süre konuşulmuştu.

28
Ayrıca Nesrin Ortaç zaman zaman oğlunun konserlerinde sahneye çıkıp şarkı da söylüyor.

29
Serdar Ortaç (47) ve Chloe Loughnan (25) 6 Haziran 2014 yılında evlendi. Çiftin zaman zaman ayrılık dedikodusu çıksa da onlar aşklarına doludizgin devam ediyor.

Son Dakika Birce Akalay'ın Estetiksiz Hali Tıpkı Annesi! İşte Ünlü İsimlerin Merak Edilen Anneleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement