Son Dakika Haberleri: Ünlü İsimlerin Daha Önce Görmediğiniz Çocukluk Fotoğrafları

Ünlü İsimlerin Daha Önce Görmediğiniz Çocukluk Fotoğrafları

10 ay önce

Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. Televizyon ekranlarında, sinema perdesinde, gazetelerde ya da internette her gün gördüğünüz gösteri dünyasının ünlü isimlerini bakalım çocukluk halleriyle tanıyabilecek misiniz? İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...

1
Cüneyt Özdemir
Cüneyt Özdemir
2
3
Ezgi Mola
Ezgi Mola
"Olm bi çay simit getirin da, diş çıkaracaz Allah'ın izninyle! Dönemimin Ramazan abisiymişim" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaşan bu ünlü sizce kim? Bakmayın öyle kendisine "Ramazan abi" dediğine o aslında son yılların en gözde kadın oyuncularından biri. 1984 tarihli o fotoğraftaki çocuk Ezgi Mola'nın ta kendisi. Mola, şu sıralar Maide'nin Altın Günü adlı filmiyle gündemde.
4
5
Büşra Pekin
Büşra Pekin
6
7
Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı
8
9
Sibel Turnagöl
Sibel Turnagöl
10
11
Nilperi Şahinkaya
Nilperi Şahinkaya
12
13
Demet Özdemir
Demet Özdemir
14
15
Aslı Tandoğan
Aslı Tandoğan
16
17
Ata Demirer
Ata Demirer
18
19
Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy
20
21
Kenan Doğulu
Kenan Doğulu
22

YORUMLAR


Diğer Galeriler

YHT Kazası Sonrası Paramparça Olan Vagonun İçinden Korkunç Görüntüler Yasak Elma'nın Cinsel İlişki Haritası Kafaları Karıştırdı 13 yıldır Evlerimize Konuk Olan 'Arka Sokaklar' Oyuncularının Değişimleri, Görenleri Hayrete Düşürüyor! Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu Muhafız'ın Ölümsüz Mazhar'ı Bakın Kim Çıktı!