Son Dakika Haberleri: Ünlü İsimlerin Aldatma Skandalları

Ünlü İsimlerin Aldatma Skandalları

2 yıl önce

Kimisi eşini gizli kapaklı aldattı, kimisi de hiç gizlenme zahmetine girmeden basına göğsünü gere gere aldattığını itiraf etti. Kimi boşandı tekrar evlendi kimi ise affedildi. İşte ünlü isimlerin skandalla sonuçlanan aldatmaları...

1
Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar
Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar
Bir gece gazeteciler Kaya Çilingiroğlu'na "Ferrari'niz hayırlı olsun" der. Kaya Çilingiroğlu ise yanlış anlayıp, "Siz Feraye'yi nereden biliyorsunuz?" diye cevap verir.
2
Ve o an Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı ortaya çıkar.
3
Hülya Avşar hemen boşanır. Kaya Çilingiroğlu Feraye ile evlenir. Ama onların evliliği de fazla uzun sürmez.
4
Murat Sakaryalı - Nadide Sultan
Murat Sakaryalı - Nadide Sultan
Şarkıcı Nadide Sultan, uğruna göğüslerini bile küçülttürdüğü, 2005 yılında evlendiği eşi Murat Sakaryalı'dan 2006 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Nadide Sultan Murat Sakaryalı kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığı için boşanma davası açmıştı. Hatta ayrılmak istediği için eşinin kendisini tehdit ettiğini de ileri süren Nadide Sultan, eşinden tam da Sevgililer Günü'nde boşandı.
5
Nadide Sultan bu olaydan bir yıl sonra Trabzonsporlu futbolcular ve eşlerinin de katıldığı özel bir gecede sahne aldı. Şarkıcı şarkı arasında insanın sevdikleriyle birlikte olmasının çok güzel bir şey olduğunu söyleyerek "Buradan sizleri görünce nasıl kıskandım anlatamam. Benim bir sevgilim bile yok. Ama olsun ben de geçen sene tam bugün boşanmıştım. Hiç olmazsa bunu kutluyorum'' diye konuşmuştu.
6
Arzu Balkan - Tamer Karadağlı
Arzu Balkan - Tamer Karadağlı
Çocuklar Duymasın dizisiyle ünlenen Tamer Karadağlı 2003'te kızının annesi Arzu Balkan ile evliyken Deniz Akkaya ile arasında aşk dedikodusu çıkmıştı.
7
Yataklı trenle İstanbul'dan Ankara'ya gitmeleri çok konuşulmuştu.
8
Tamer Karadağlı durumu kurtarmak için Arzu Balkan ve Deniz Akkaya ile birlikte yemeğe çıkıp poz vermiş, sadece arkadaş olduklarını söylemişti. 2007'de de Arzu Balkan'dan boşanmıştı.
9
Kudret Sabancı - Esra Akkaya
Kudret Sabancı - Esra Akkaya
Yönetmen Kudret Sabancı, eşi Esra Akkaya'yı, yönettiği 'Aliye' dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile aldatmıştı.
10
Sanem Çelik ile bir çay bahçesinde araba içinde öpüşürken paparazzilere yakalanmalarının ardından Kudret Sabancı eşi Esra Akkaya'dan boşanmıştı.
11
Hüsnü Şenlendirirci - Nazire Şenlendirici
Hüsnü Şenlendirirci - Nazire Şenlendirici
Hüsnü Şenlendirici eşi Nazire Hanım'ı Deniz Seki ile aldatmıştı. Bilindiği gibi uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Hüsnü Şenlendirici eşi ile evliliğini sürdürürken, Deniz Seki ise uyuşturucu suçundan 3 yıldır kaldığı Bakırköy Kadın Cezaevi'nden 5 Haziran 2017'de tahliye oldu.
12
Asena Atalay - Caner Erkin
Asena Atalay - Caner Erkin
Caner Erkin ile evli olduğu dönemde Asena Atalay bir alışveriş merkezinin bebek odasından şarkıcı Berkay ile çıkarken görüntülenmişti.
13
Ardından Berkay ile Asena Atalay Londra'da el ele görüntülendi. Bu fotoğraflar günlerce gündemden düşmemişti.
14
Asena ve Caner Erkin olaydan kısa bir süre sonra boşandı.
15
Kaan Tangöze - Seçkin Piriler
Kaan Tangöze - Seçkin Piriler
Kaan Tangöze, eşi Seçkin Piriler'i, Kıvılcım Ural ile aldatmıştı.
16
Kameralara yansıyan bu görüntünün ardından evlilikleri sonlanmıştı.
17
Ali Taran - Selma Ann Desmond'
Ali Taran - Selma Ann Desmond
Ali Taran kansere yakalanan ve sonrasında vefat eden eşi Selma Ann Desmond'ı Ayşe Özyılmazel ile aldattı. Ali Taran daha sonra Ayşe Özyılmazel ile evlendi ve boşandı.
18
Nagihan Karadere- Uğur Gökçe
Nagihan Karadere- Uğur Gökçe
Survivor yarışmasıyla tanınan Nagihan Karadere, geçen yıl eşi Uğur Gökçe'nin sosyal medyada çıplak fotoğraflarının yayılmasıyla büyük bir şok yaşamıştı.
19
Fotoğrafları gören eski milli atlet, eşinden boşanmak için dava açmıştı. Çift geçen ay sonuçlanan davada boşandı.
20
Haluk Bilginer - Zuhal Olcay
Haluk Bilginer - Zuhal Olcay
Haluk Bilginer, Zuhal Olcay'la olan 12 yıllık evliliğini Aşkın Nur Yengi için bitirmiş ve çift 2006'da nikah masasına oturmuştu.
21
Nefise Karatay ne tepki verecek diye merakla bekliyorduk ki, Karatay, ''Göründüğü gibi değil!'' diyerek eşinin arkasında durmayı tercih etti.
22
Nazlı isminde bir kızları olan ikili 2012 yılında boşandı.
23
O dönem sessizliğini koruyan Aşkın Nur Yengi, verdiği bir röportajda şöyle demişti: Beni bugüne kadar bir tek ihanet üzdü, başka bir şey değil
24
İbrahim Kutluay - Demet Şener
İbrahim Kutluay - Demet Şener
Eski manken Demet Şener'in, boşanma aşamasındaki eşi İbrahim Kutluay için ''Ortada zina var, elimde doküman ve belgeler var" dedi.
25
Coşkun Sabah - Ceyda Sabah
Coşkun Sabah - Ceyda Sabah
1995'te Türkiye ikinci güzeli seçilen Ceyda Sabah, 20 yıllık eşi Coşkun Sabah'ın telefonuna geldiği iddia edilen aşk mesajları yüzünden boşanmak istediğini ifade etmişti.
26
Ceyda Sabah, sanatçı Coşkun Sabah'a tazminat istemli boşanma davası açmıştı. Telefonun kendisinin değil şirket elemanlarının telefonu olduğunu iddia eden Coşkun Sabah da, "Aşk mesajlarının geldiği telefon bana ait değil. Ben eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum. Benden ayrılırsa intihar ederim" demişti.
27
Erol Özmandıracı ise bu görüntülerin ardından eşi yoga öğretmeni Ceylin Altunç ile evleri ayırdı. Boşanma davası süren çiftin bu evlilikten bir çocuğu var.
28
Geçen hafta görülen duruşma sonrası, çiftin boşanmasına karar verildi.
29
Kutsi ile Feyza Çıpa'nın aşkı da 'Huzur Sokağı'nın setinde başlamıştı.
30
Kutsi - Sinem Bayraktutar
Kutsi - Sinem Bayraktutar
Kutsi 2008'de evlendiği, 2 kızının annesi Sinem Bayraktutar'ı 2014'te oyuncu Feyza Çıpa ile aldatmıştı. Çift 2015'te boşandı.
31
Yusuf Day- Nefise Karatay
Yusuf Day- Nefise Karatay
Nefise Karatay ile evli olan Yusuf Day, yeni doğum yapan eşini bırakıp arkadaşı Erol Özmandıracı ile Bodrum'a tatile gitmişti. İki arkadaş tekneden Cicişler lakaplı Esra-Ceyda kardeşlerle yakalanınca Yusuf Day, ''Cicişler bana tuzak kurdu!'' diyerek reddetti.
32
Ayrılığa sebep olarak Haluk Bilginer'in Zerrin Tekindor ile gizli aşk yaşaması gösterildi.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu! Yeşilçam'ın Yetenek Abidesiydi, Kıymeti Hiç Bilinmedi! İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay