Ünlü İsimlerin Hafızalara Kazınan İlk Medyatik Aşkları - Son Dakika

Ünlü İsimlerin Hafızalara Kazınan İlk Medyatik Aşkları

10.02.2017 16:10

1
Kiminin mutlulukları yansıdı kameralar önüne, kiminin gözyaşları, kimininse gizli sandığı kaçamakları...Ama hepsi aşka boyun eğdi... İşte her yaptığı olay olan ünlü isimlerin hafızalara kazınan ilk medyatik aşkları...

2
ALİŞAN-SEZİN ERBİL
ALİŞAN-SEZİN ERBİL
Şarkıcı Alişan her ne kadar ilk medyatik aşkını Gülşen ile yaşamış olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkı. Bir dargın bir barışık yaşanan ilişki geçtiğimiz yıllarda resmiyete döküldü ve Alişan, Sezin ile nişanlandı. Ancak, ikili yine mutluluğu bulamadı ve yollarını ayırdı.

3
AYSUN KAYACI-EMRE AŞIK
AYSUN KAYACI-EMRE AŞIK
Manken Aysun Kayacı ilk medyatik aşkını futbolcu Emre Aşık ile yaşadı. Manken-futbolcu aşkının en güzel örneği olarak gösterilen çift, Aysun Kayacı'nın adının Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışmasının ardından 7 yıllık ilişkilerini noktaladı. Ayrılığın ardından adı birçok kişiyle anılan Aysun Kayacı son olarak Ozan Sevindik ile birlikte oldu. Bu ilişki de mutlu sona ulaşamadı. Ardından Kayacı, Efe adlı bir bankacıyla evlendi.

4
BURAK KUT-MELTEM CUMBUL
BURAK KUT-MELTEM CUMBUL
Şarkıcı Burak Kut ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde buldu. Burak Kut 1993 yılında, oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşamaya başladı. Çift birlikte geçen 4 yılın ardından 1997 yılında ilişkilerini noktaladı.

5
DOĞA RUTKAY-MEHMET ALİ ALABORA
DOĞA RUTKAY-MEHMET ALİ ALABORA
Tiyatrocu Aziz Rutkay'ın kızı Doğa Rutkay'ın kameralar önüne el ele çıktığı ilk sevgilisi Mehmet Ali Alabora'ydı. 4 yıl boyunca düzeyli bir ilişki yaşayan ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmayan çift, basın kuruluşlarına gönderdikleri açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu.

6
CEM YILMAZ-ZEYNEP TÜMERDEM
CEM YILMAZ-ZEYNEP TÜMERDEM
Sanat aleminin kahkaha makinası Cem Yılmaz ilk medyatik ilişkisini Zeynep Tümerdem ile yaşadı. Üç yıl boyunca bir dargın bir barışık ilerleyen aşk sonunda bitti. Aşk defterinde Sema Şimşek, Meltem Hakarar, Demet Şener, Selin Toktay gibi güzellerin yazılı olduğu Cem Yılmaz, son olarak Cansu Dere ile yollarını ayırdı. Ardından Ahu Yağtu ile dünyaevine giren ve Kemal adında bir oğlu olan ünlü şovmen bu ilişkisinde de mutluluğu bulamadı.

7
DENİZ SEKİ-ÖMER SEVAL
DENİZ SEKİ-ÖMER SEVAL
Şarkıcı Deniz Seki'nin ilk medyatik aşkı Ömer Seval ile olan birlikteliğiydi.

8
ÇAĞLA ŞIKEL-BOZOK GÖREN

ÇAĞLA ŞIKEL-BOZOK GÖREN</p><p>
Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan. Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2,5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.

9
KENAN DOĞULU-BİLLUR KALKAVAN
KENAN DOĞULU-BİLLUR KALKAVAN
İlk albümü 'Yaparım Bilirsin'i 1993 yılında çıkaran ve bu albümle şöhret kapısını ardına kadar açan Kenan Doğulu, ilk medyatik aşkını kendisinden 12 yaş büyük olan Billur Kalkavan ile yaşadı.

10
MUSTAFA SANDAL-TUBA ÜNSAL
MUSTAFA SANDAL-TUBA ÜNSAL
Popçu Mustafa Sandal'ın bilinen en medyatik aşkı manken Tuba Ünsal ile yaşadığı birliktelikti. 4 yıl boyunca ilişki yaşayan ve albüm çalışmalarının ardından evleneceklerini söyleyen çift ani bir şekilde yollarını ayırdı.

11
OKAN BAYÜLGEN-ZEYNO GÖNENÇ
OKAN BAYÜLGEN-ZEYNO GÖNENÇ
Şovmen Okan Bayülgen, magazin basınında yer eden ilk medyatik ilişkisini oyuncu Zeyno Gönenç ile yaşadı. Çift birlikteliklerini sürpriz bir kararla resmiyete dönüştürdü ve nikah masasına oturdu. Evliliklerinde, aradıklarını huzuru bulamayan ikili kısa sürede anlaşmalı olarak boşandı.

12
MEHMET ALİ ERBİL-MUHSİNE KAMİLOĞLU
MEHMET ALİ ERBİL-MUHSİNE KAMİLOĞLU
Mehmet Ali Erbil'in ilk medyatik aşkı Muhsine Kamiloğlu'ydu. Bu aşk öyle büyüktü ki, Erbil kısa sürede nikah masasına oturdu. Çiftin, bu evlilikten Sezin ismini verdiği bir kızı oldu. Fakat sihir bozuldu ve ikili şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Aynı yıl bir kez daha nikah masasına oturan çiftin bu denemesi de başarısızlıkla sonuçlandı.

Son Dakika Ünlü İsimlerin Hafızalara Kazınan İlk Medyatik Aşkları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı