Son Dakika Haberleri: Ünlü İsimlerin Hiç Bilinmeyen Tuhaf Alışkanlıkları

Ünlü İsimlerin Hiç Bilinmeyen Tuhaf Alışkanlıkları

12 ay önce

Keyifle izlediğimiz ve şarkılarını severek dinlediğimiz ünlülerin bu yönlerini biliyor muydunuz? Hayatlarıyla bize örnek olan ünlülerin, kimi play station tutkunu, kiminin ise tek rakam korkusu var.. İşte ünlü isimlerin tuhaf alışkanlıkları...

1
Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı
Rakiplerini yendikten sonra çektiği videolarla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı, tam bir play station tutkunu.
2
Hülya Avşar
Hülya Avşar
Hülya Avşar, planlama konusunda herkesi cebinden çıkaracak kadar dakik. Planlarına sadık kalmak ve geç kalmamak için saatini 5 dakika ileri alıyor. Avşar, ayrıca uzun el ve ayak tırnaklarından hiç hoşlanmıyor.
3
Gülben Ergen
Gülben Ergen
Gülben Ergen satın aldığı ve hediye gelen bütün takılarını tekrar düzenlemesini tekrar yapıyor.
4
Ata Demirer
Ata Demirer
Ata Demirer tam bir güvercin hastası. Bizzat ilgilendiği farklı cinslerde güvercinleri var.
5
Beyazıt Öztürk
Beyazıt Öztürk
Beyazıt Öztürk fasılları çok seviyor. Öyle ki evine fasıl ekibi getirtip, kendine özel fasıl düzenliyor.
6
Sezen Aksu
Sezen Aksu
Tarzı ve yaptığı eserlerle ne kadar orijinal bir karaktere sahip olduğunu gösteren Sezen Aksu, misafirlikte de farkını ortaya koyuyor. Misafirliğe giderken yününü ve şişini yanında götürüyor.
7
Mustafa Sandal
Mustafa Sandal
Mustafa Sandal ise tam bir saat tutkunu. Sandal'ın büyük bir saat koleksiyonu var. Ancak ünlü popçu geçtiğimiz günlerde maddi sıkıntıdan dolayı bir kısmını satışa çıkarmıştı.
8
Kadir İnanır
Kadir İnanır
Kadir İnanır, genel olarak sevilen hayvanların yanı sıra kurbağaları çok seviyor. Evinin bir odasını sadece kurbağa figürlü objelere ayırıyor.
9
Seren Serengil
Seren Serengil
Seren Serengil'in köpeklere olan düşkünlüğünü artık bilmeyen yok. Gittiği her yere köpeklerini de götüren Serengil'in, onlara sadece porselen tabakta servis yaptırdığını biliyor muydunuz?
10
Bülent Ersoy
Bülent Ersoy
Yalnız kalmak ilgili takıntıları olan Bülent Ersoy'un arası tek rakamlarla bozuk. Oda numarasından tutun da araba plakasına kadar tek rakamlara dikkat ediyor.
11
Teoman
Teoman
Çocuk ruhunu asla kaybetmeyen Teoman'ın oldukça geniş bir çizgi roman koleksiyonu var.


Haber Yayın Tarihi: 07.09.2018 10:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!