Ünlü İsimlerin Hiç Bilmediğimiz Hasta Çocukları - Son Dakika

Ünlü İsimlerin Hiç Bilmediğimiz Hasta Çocukları

17.05.2016 10:42

1
Pırıltılı hayatlar yaşayan ünlülerin aslında kapalı kapılar ardında ne büyük acılar yaşıyor olabileceği pekçok kişinin aklına gelmez belki. Ama gerçek tam da böyle.

Çok genç yaşta anne olan TV ünlüsü Katie Price, doğuştan görme engelli olarak dünyaya gelen oğluna hamileyken tam üç kez kürtaj yaptırmayı düşündüğünü söyledi.

2
Loose Women adlı bir panele katılan 37 yaşındaki Price, "Sevgilimden ayrılmıştım. O sırada hamile olduğumu fark ettim. Tam üç kez bebeği aldırmak istedim. Ama her seferinde de yapamadım" diye konuştu.

Katie Price, katıldığı bir TV programında Harvey'e hamile kaldığında 23 yaşında olduğunu belirterek "O zamanlar şimdikinden çok daha farklı bir hayat görüşü olduğunu" sözlerine ekledi. Price "Gençtim, artık sevgilim yoktu, kariyerime ne olacağını bilmiyordum. Ama bu riski almaya karar verdim" dedi.

3
Katie Price'ın o dönemde birlikte olduğu futbolcu Dwight Yorke ile ilişkisinden dünyaya gelen oğlu Harvey, görme engelli. Katie Price'ın Prader- Willi sendromuyla dünyaya gelen oğlu dışında iki tane daha çocuğu var.

4
Prader-Willi sendromu: Prader-Willi sendromu başta zeka geriliği, duygulanım bozukluğu, kaslarda güç kaybı ve hipotonus, kısa boylu cücelikle beraber iştah bozukluğuna bağlı morbid obezitenin gözlendiği nadir bir kalıtsal hastalık.Hastalık adını ilk kez 1956 yılında sendromu tarif eden üç hekimin (Prader, Labhart ve Willi) soyadından alıyor. Genellikle genetik ve doğumla gelen bir sendrom olmasına rağmen, doğumdan sonra hipotalamusa verilen bir zarar da bu sendromun oluşumuna yol açabiliyor.

5
Victoria ve David Beckham çiftinin ortanca oğlu Cruz epilepsi hastası. Anne ve babası bu yüzden paparazzilerin sürekli flaş patlatarak onun fotoğraflarını çekmesini istemiyor.

6
Victoria Beckham oğluyla ilgili bu gerçeği 2006 yılında açıklamıştı. O zamana kadar ünlü çift sık sık çocuklarıyla hastaneye giderken görüntülenmiş ama nedeni bir türlü belirlenememişti.

7
Ünlü aktör Colin Farrell'ın oğlu James ise Angelman sendromuyla dünyaya geldi.

Bir zamanlar çılgın bir hayat sürdüren aktör oğlunun bakımına özel olarak zaman ayırmak için bütün boş vakitlerini onun yanında geçiriyor.

8
Farrell'ın oğlunun da sahip olduğu Angelman sendromu, bir tür nörogenetik bozukluk. Hastalığın temel bulguları zeka geriliği, yürüyüş-koordinasyon bozukluğu, konuşma bozukluğu, konvülziyon ve uygunsuz gülümsemelerdir. Hatta bu sebeple hastalık bazen “mutlu kukla (happy puppet)” sendromu olarak da bilinir.

9
Jenny McCarthy'nin oğlu Evan otistik. McCarthy, bu konuda faaliyet gösteren birçok dernek ve vakıfta da aktif olarak görev alıyor.

10
TV ünlüsü ve eski Playboy güzeli, etkinliklere sık sık oğlu Evan'ı da götürüyor.

Son Dakika Ünlü İsimlerin Hiç Bilmediğimiz Hasta Çocukları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı