Ünlü İsimlerin Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Kirli Sırları - Son Dakika

Ünlü İsimlerin Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Kirli Sırları

26.06.2016 09:26

1

Ne kadar ünlü olursa olsunlar onların da hayatın yaptıkları hatalar oluyor. İşte ünlü yıldızların dudak uçuklatan kirli hikayeleri...

2
George Michael; gittiği bir mekanın erkekler tuvaletinde bir erkeğe asılan George Michael, uzun süre gündemde kalmıştı. Birlikte olmak istediği kişinin gizli polis çıkması sonucunda tutuklanan Michael, 800 dolar para cezasının yanı sıra, seksüel terapi almak zorunda bırakılmış ve olay sonrasında bir süre için sosyal görev yapmıştı.

3

Salih Güney; Usta aktör Salih Güney, konuk olduğu bir programda ilginç bir itirafta bulundu...

4

Güney, 80'li yıllarda darbe olacağını bildiğini ve bu yüzden de ülkeyi terk etmek için çareler aradığını söyledi.

5

Salih Güney "80'lerde darbe olacağını biliyordum. Olaylar çok kötü bir yola giriyordu...

6

Çıkış o çıkış; İsveç, İngiltere'den sonra Amerika'ya yerleştim...

7

"Amerika'da evim var. California'da yaşıyorum. Aynı zamanda Amerikan vatandaşıyım. Bir sağlık firmasının distribütörlüğünü yapıyorum. Her ayın 15'inde büyük bir meblağ geçiyor elime."

8
Daniella Westbrook; İngiltere'de yayınlanan ‘EastEnders' adlı dizinin eski oyuncusu Daniella Westbrook, uyuşturucu madde alışkanlığının ibretlik hikayesini gözler önüne seriyor.

9

Westbrook, katıldığı bir programda yaşadıklarını gözyaşları içinde itiraf etmişti.

10

Westbrook, oğlu Kai'yi dünyaya getirirken bile uyuşturucu madde kullandığını itiraf etti. Westbrook gözyaşları içinde şunları anlattı: “Doktorlara beni odada yalnız bırakmalarını söyledim. Sadece bir kaç dakika önce dünyaya gelmiş olan oğlumu alıp temizlemeye götürdüler, ben de banyoya gidip bir miktar daha uyuşturcu madde çektim.

11

Bağımlılığın en acı sonuçlarını yaşayan Westbrook bir dönem burnunu kaybetme durumu dahi geldi.

12

Öte yandan bu kötü alışkanlık 39 burun kemiğinin erimesine yol açıyor.

13

Acı gerçeklerle yüzleşen Westbrook, burnunu yaptırmak için bıçak altına yatmak zorunda kaldı.

14

Ünlü oyuncu operasyon sonrası bu fotoğrafı çektirdi.

15

12 yıldır uyuşturucu kullanmadığını ama geçmişte yaşadığı bu bağımlılıktan çok pişman olan oyuncu, 16 yaşındaki oğlu Kai'nin uyuşturucu yüzünden zarar görmediği için kendisini çok şanslı hissettiğini söyledi.

16

Niran Ünsal; Şarkıcı Niran Ünsal, eski eşi Peker Açıkalın'ın da uyuşturucu kullandığını, “Peker'in suratına bakın, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlarsınız” diyerek açıklamıştı.

17

Yıldız Tilbe; 1996 yılında esrar kullandığı için gözaltına alındı. Tilbe, Balıklı Rum Hastanesi'nde esrardan kurtulmak için tedavi gördüğünü açıkladı.

18

Charlize Theron; Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron, gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı. Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991. Theron'un alkolik olan babası o gece eve sarhoş olarak geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı. Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü. "Babam hastaydı, bir alkolikti" diyen Charlize Theron "Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi. Ve annemin yaptığına gelince... Benim kızım da aynı durumda olsaydı.Ben de aynı şeyi yapardım" diye o geceyi anlatmıştı.

19

Özlem Tekin; Polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda Özlem Tekin'le beraber gözaltına alınanlar arasında Sevda Demirel, Sinem Üretmen, Ferhat Şirin ve Sibel Gökçe vardı (1997).

20

Seda Akman, Durul Bazan; Eski manken Seda Akman'a ait olan villaya jandarma baskın düzenledi. Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain alemi yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alındı (2005).

21

İbrahim Tatlıses; Uyuşturucu kullandığı sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte bunu denediğini, gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıkladı.

22

Münir Özkul; Türk tiyatrosunun duayenlerinden Münir Özkul, esrardan eroine tüm uyuşturucuları denedi. Özkul “Kendimi arıyordum galiba. Meğer ben buradaymışım” diyordu o günleri anlatırken.

23

Mackenzie Phillips; Bir dönemin çocuk yıldızlarından, gençlik yıllarına ait sırrı açıkladı ve herkesi şoke etti. Mackenzie Phillips, öz babası pop yıldızı John Phillips ile ilişki yaşadığını itiraf etti.

24

Bugün 49 yaşında olan Phillips, 60'ların ünlü müzik grubu Mamas and the Papas'ın lideri olan babasıyla ilişkisinin kendisi 19 yaşındayken başladığını ve 10 yıl boyunca devam ettiğini söyledi.

25

Phillips babasıyla ilişkisinin nasıl başladığını şöyle anlattı: "1979 yılında 19 yaşındaydım. Evlenmeden bir gece önce uykumdan uyandım ve kendimi öz babamla cinsel ilişkiye girerken buldum."

26

Konuk olduğu The Oprah Winfrey Show"da yaşadıklarını anlatan Mackenzie Phillips, babasının kendisine nasıl uyuşturucu kullanılacağını ve kokain enjekte edileceğini öğrettiğini de sözlerine ekledi.

27
Phillips babasıyla ilişkisinin hamile kalıncaya kadar devam ettiğini belirtti. MacKenzie Phillips " Hamileydim ve çocuğumun babasının kocam mı yoksa babam mı olduğunu da bilmiyordum. Bebeği dünyaya getirmedim, kürtaj parasını da babam ödedi. Bu olaydan sonra babamın bana dokunmasına asla izin vermedim" diye konuştu.

28
Mamas and the Papas grubunun lideri olan John Phillips 2001 yılında hayata veda etti.

29

Tamer Karadağlı; Bir otel odasında birlikte oldukları genç kadın tarafından tuzağa düşürülmüştü. Burcu Mercan adlı kadın, yatak sahnelerini kameraya çektiği Tamer Karadağlı'ya şantaj yapıp 150 bin dolar istemişti. Karadağlı, olayı doğrulayıp, 'Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı' demişti.

30

Paris Hilton; Sevgilisi Rick Solomon'a, fantazi olsun diye sevişmelerini videoya almasına izin veren Paris Hilton'un başı, olay sonrasında çok ağrımıştı. Çünkü Solomon, Paris'in kendisinden ayrılmasının ardından bu görüntüleri internet yoluyla dağıtmıştı

31

Pamela Andersson; 1996'da evlendiği eski eşi Tommy Lee ile balayına giden oyuncu Pamela Anderson, fantazi amacıyla ilişkilerini kameraya çekmişti. Çiftin evine hırsız girince, kaset çalınmış, ünlü çift zor durumda kalmıştı. Görüntüler internette yayınlanınca büyük skandal olmuştu.

32
Hugh Grant; Liz Hurley ile efsane bir aşk yaşayan ünlü aktör Hugh Grant, 1995 yılında otomobilinde bir fahişeyle sevişirken paparazzilere yakalanmış, günlerce magazin basınının gündeminden düşmemişti. Bunun üzerine biricik aşkı Liz Hurley tarafından terk edilen ünlü aktör yaptığnının affedilemez bir hata olduğunu itiraf etmiş, ancak sonucu değiştirememişti.

33

Morgan Freeman; Hollywood'un son yıllardaki büyük skandallarından birinin kahramanı da ünlü aktör Morgan Freeman oldu.

34

National Enquirer dergisinin iddiasına göre Freeman, üvey torunuyla 10 yıldır ilişki yaşıyor. Dergiye göre aktörün, şu anda 27 yaşında olan E'Dena Hines ile ilişkisi genç kız henüz 17 yaşındayken başladı.

35

Aktörün el ele tutuşup film galalarına götürdüğü Hines, aslında Freeman'ın ilk eşi Jeanette Adair Bradshaw'un torunu. Ancak Hines, Freeman ile ikinci eşi Myrna Colley-Lee tarafından büyütüldü.

36

Freeman'ın 25 yıllık eşi Myrna Colley Lee'den boşanmasının nedeninin de bu ilişki olduğu ileri sürülüyor. Freeman ailesine yakın bir kaynağın, aktörün eski eşi Colley Lee'ye dayanarak verdiği bilgiye göre bu ilişki 10 yıl önce bir akşam yemeğinin ardından başladı. Eski eşin ifadesine göre Freeman; Hines'i aşırı alkol adığı bir akşam yemeğinin ardından baştan çıkardı.

37

Morgan Freeman bir otomobil kazası geçirmiş ve kaza sırasında yanında genç bir kadın olduğu iddia edilmişti. Freeman E'Dena Hines ise Dark Knight (Kara Şövalye) filminin galasına da katılmıştı.

38

Orlando Bloom; Ünlü aktör Orlando Bloom'un da farklı bir trajedisi var. İngiltere'de Kent şehrindeki Canterbury'de büyüyen Bloom, babasının bir yazar olan Harry Bloom olduğunu sanıyordu. Aktör 4 yaşındayken Harry Bloom öldü ve aile dostu Colin Stone küçük Orlando'nun yasal velisi oldu. Aktör ilk gençlik çağlarına ulaştığında annesi Sonia, biyolojik babasının Colin olduğunu itiraf etti. Orlando Bloom daha sonra bu konuda "Colin her zaman benim için iyi bir arkadaştı. Ama ben hep gerçek babamın Harry olduğunu düşünürdüm" dedi.

39
Britney Spears; Ünlü yıldızın cinsel ilişki kaseti olduğu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bu görüntüler halen internette dolaşıyor, ancak görüntüleri kimin çektiği ve Britney'in kiminle birlikte olduğu belli değil.

40

Afife Jale; Türk tiyatrosunun ilk Türk kadın oyuncusu olan Afife Jale, sanat hayatı boyunca uyuşturucudan kurtulamadı. Evlilik yaşadığı bestekar Selahattin Pınar da kurtaramadı onu. Ve ünlü sanatçı kokain yüzünden öldü (1941).

41
Karolina Kurkova; Ünlü modelin adı da bir grup cinsel ilişki skandalına karışmıştı. Birkaç yıl önce ünlü model Angelina Jolie ve Brad Pitt ile grup cinsel ilişki yaptığı, bu esnada kendisini liseli genç bir kız gibi hissettiği söylemişti. Olay, Brengelina çifti tarafından yalanlanmamıştı.

42

Okan Karacan; İsmi uyuşturucu ile anılan ünlüler kervanına Okan Karacan da katıldı. Polis, Karacan'ı uyuşturucu madde kullanımını teşvik etmekten ve müşteri bulmaktan gözaltına aldı. Yakalandıktan sonra sağlık ocağına elleri kelepçeli olarak götürülen Karacan, daha sonra serbest bırakılmıştı.

43

Caner Kurtaran; ‘Yaprak Dökümü' dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran, kokain yüzünden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. İki yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Kurtaran'ın davası sürerken, kokainden ikinci kez hastanelik olduğu ortaya çıkmıştı.

44

Kate Moss; Podyum dünyasının ünlü mankeni Kate Moss, kokain kullanırken çekilen fotoğraflarının yayınlanmasıyla hayranlarını şoke etmişti. Bu olaydan sonra Moss, Arizona'daki bir klinikte tedavi görmeye başlamıştı.

45

Azer Bülbül; Şarkıcı Azer Bülbül de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi. Hatta komaya girmişti. Ancak Bülbül, tedavi gördükten sonra yaptığı açıklamada “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi.

46

Tobey Maguire; "Örümcek Adam" Tobey Maguire'ın yetişme döneminde sürdürdüğü aile hayatı mükemmel olmaktan öyle uzaktı. Aktör henüz 3 yaşındayken anne ve babası ayrıldı ve Maguire diğer aile bireyleriyle birlikte yaşamak zorunda kaldı. 1993'te Tobel 18 yaşındayken babası California'da bir bankayı soymak suçundan yakalandı ve iki yıl cezaevinde kaldı.

47

Kenan Kalav; Sinema oyuncusu Kenan Kalav, İspanya'da uyuşturucu kuryeliği yaptığı ve uyuşturucu kullandığı için yakalanarak hapse atıldı (1991). Bu olayda Seren Serengil'le annesinin de adı geçti.

48

Cameron Diaz; Güzel oyuncu Cameron Diaz, tatil yaptıkları Hawaii'de esrarlı sigara içerken gazetecilere yakalandı. Diaz istifini bile bozmadan sigarasından nefes almaya devam etti.

49

Funda Öncü; Bir dönem Kadir İnanır'la yaşadığı aşkla gündeme gelen manken Funda Öncü, ectasy hap kullandığı için yakalandı ve bir süre cezaevinde yattı (1995).

50

Eddie Murphy; Ünlü oyuncu Los Angelas'ta sabaha karşı yol kenarında transeksüel bir hayat kadınıyla yakalanmış ve polise, centilmenlik yaptığını ve “bayanı” eve bırakmak üzere otomobiline aldığını söylemişti.

51

Zümre; Gerçek adı Ayşe Sarıkavak olan ünlü dansöz Zümre, kokain kullanmaktan yakalanmıştı. Daha sonra televizyon programına çıkan Zümre, şu açıklamayı yapmıştı: “Arkadaşlarımın kurbanı oldum. Ama bu olaydan sonra eve gidip abdestimi aldım, Yasin-i Şerif okuyup tövbe ettim” (2001).

52

Hüseyin Payda; Türk sinemasında klasikler arasında yer alan ‘Mezarımı Taştan Oyun' adlı unutulmaz bir film yapmış olan Hüseyin Peyda'nın kokain kullandığını onunla yıllar yılı birlikte çalışmış olan Atıf Yılmaz, 1996 yılında yayınladığı kitabındaki anılarında açıkladı. Bu olay büyük yankılar yarattı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü İsimlerin Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Kirli Sırları - Son Dakika


Advertisement