Ünlü kahin Kassandra'nın dedikleri bir bir çıkıyor! Büyük depremi ve düşen uçağı 3 gün önceden bildi - Son Dakika

Ünlü kahin Kassandra'nın dedikleri bir bir çıkıyor! Büyük depremi ve düşen uçağı 3 gün önceden bildi

22.07.2020 11:46

Ünlülerin astroloğu Kassandra'nın, 3 gün önce kaleme aldığı yazısında belirttiği olaylar, bir bir gerçekleşti. Yeni Ay ile birlikte  kabusların süreceğini belirten Kassandra, "Uçak kazası gerçekleşecek, büyük deprem olacak" demişti. Kolombiya'da asker taşıyan bir helikopter dün radardan kayboldu. Bugün ise Alaska'da 7,8 şiddetinde deprem oldu.

1
Ünlülerin astroloğu Kassandra'nın, son yazısındaki kehanetleri aynen çıkmıştı. 3 gün önce kaleme aldığı yazısında Kassandra, orman yangınları hız kesmeden devam edeceğini belirtmişti.
2
Çanakkale merkeze bağlı Kemel Köyü'nde orman yangını çıktı. Bu ayın 20'sinde çıkan bu yangından sonra bir çok ilimizde de orman yangınları haber konusu oldu.
3

Ünlü astrolog, kabusların süreceğini belirterek bir uçak kazası yaşanacağını, ardından da şiddetli  bir deprem olacağını ifade etmişti. Dün, Güney Amerika ülkesi Kolombiya'da içinde 6 mürettabat bulunan UH-60 Kara Şahin adlı askeri helikopter, Vaupes Bölgesi'nde radardan kayboldu. Amazon ormanları üzerinde iritbatın kesildiği helikopteri arama kurtarma çalışmaları halen devam ediyor.

4
Kassandra, tek teselli kaynağının Amerikan Federal Narkotik Dairesi'ne (DEA)'ya ait uçağın, Kolombiya'nın başkenti Bogota'daki El Dorado Uluslararası Havalimanı'nda gövdesi üzerine inerek kayması sonucu meydana gelen kazada can kaybı olmaması olduğunu belirtti.
5
Bugün ise Amerika'nın Alaska Yarımadası'nda yerel saatle akşam 22.12'de çok şiddetli bir deprem oldu.
6
Amerikan Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS), 7.8 büyüklüğündeki depremin en yakın yerleşim noktası Perryville'e 98 kilometre uzaklıkta olduğunu bildirdi. Kaynak: Yeniçağ

Son Dakika Ünlü kahin Kassandra'nın dedikleri bir bir çıkıyor! Büyük depremi ve düşen uçağı 3 gün önceden bildi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (18)
  • Biri: Allah cc dan başka kimse gaybi bilmez söyle bir gerçek var Allah cc meleklere ne olacağını bildirdiği nde kulak hırsızlığı yapan kfir cinler vardır bu cinler kfir olan dost larına bu bilgileri iletir onlarda bu bilgileri cahillere inandırır Allah cc meleklere bildirdiği zaman gayp olmaktan çıkmıştır sadece biz insanlara olaylar vuku bulana dek gato olarak kalır Allah cc inanan müslüman bir kimse asla kehanet gelecekten haber verene itibar etme en ufak bir inanma dahi küfre goturur Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement