Ünlü komedyenin, gaz maskeli koronavirüs önlemi yok artık dedirtti! - Son Dakika

Ünlü komedyenin, gaz maskeli koronavirüs önlemi yok artık dedirtti!

17 gün önce

Kanadalı komedyen 64 yaşındaki Howie Mandel, koronavirüse karşı aldığı önlemle dikkat çekip güldürmeyi başardı. Mandel'in, bu halleri Çernobil filmindeki görüntüleri anımsattı.

1
Kanadalı komedyen Howie Mandel, geçtiğimiz salı günü America's Got Talent setine gelirken tercih ettiği koronavirüs önlemiyle oldukça paniğe kapılmış halde gözüküyordu. Oysa Mandel için bu durum bir hayli eğlenceliydi.
2
Mandel, gaz maskesi ve koruyucu kıyafetiyle HBO'nun Çernobil'inden çıkmış gibi gözüküyordu.
3
Mandel'in gaz maskesi ve koruyucu kıyafetin içine takım elbise giymesi dikkat çekti.
4
Mandel, görüntüsünü tamamlamak için bir çift de sarı eldiven taktı.
5
Tehlikeli madde kıyafeti giymeden günler önce, Mandel Instagram'da sık sık koronavirüs şakaları yaptı. Mandel'in bu şakaları kimi hayranını güldürürken kimi hayranını ise sinirlendirdi. "Bu dalga geçilecek bir konu değil!", "Siz konunun ciddiyetinin farkında değilsiniz!" gibi yorumlara sebep oldu.
6
İşte o paylaşımlardan biri
İşte o paylaşımlardan biri
"İşe giderken ben!"


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum