Ünlü komedyenin, gaz maskeli koronavirüs önlemi yok artık dedirtti! - Son Dakika

Ünlü komedyenin, gaz maskeli koronavirüs önlemi yok artık dedirtti!

12.03.2020 12:28

Kanadalı komedyen 64 yaşındaki Howie Mandel, koronavirüse karşı aldığı önlemle dikkat çekip güldürmeyi başardı. Mandel'in, bu halleri Çernobil filmindeki görüntüleri anımsattı.

1
Kanadalı komedyen Howie Mandel, geçtiğimiz salı günü America's Got Talent setine gelirken tercih ettiği koronavirüs önlemiyle oldukça paniğe kapılmış halde gözüküyordu. Oysa Mandel için bu durum bir hayli eğlenceliydi.
2
Mandel, gaz maskesi ve koruyucu kıyafetiyle HBO'nun Çernobil'inden çıkmış gibi gözüküyordu.
3
Mandel'in gaz maskesi ve koruyucu kıyafetin içine takım elbise giymesi dikkat çekti.
4
Mandel, görüntüsünü tamamlamak için bir çift de sarı eldiven taktı.
5
Tehlikeli madde kıyafeti giymeden günler önce, Mandel Instagram'da sık sık koronavirüs şakaları yaptı. Mandel'in bu şakaları kimi hayranını güldürürken kimi hayranını ise sinirlendirdi. "Bu dalga geçilecek bir konu değil!", "Siz konunun ciddiyetinin farkında değilsiniz!" gibi yorumlara sebep oldu.
6
İşte o paylaşımlardan biri
İşte o paylaşımlardan biri
"İşe giderken ben!"

Son Dakika Ünlü komedyenin, gaz maskeli koronavirüs önlemi yok artık dedirtti! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement