Ünlü makyaj YouTuber'ı NikkieTutorials, trans birey olduğunu açıkladı! - Son Dakika

Ünlü makyaj YouTuber'ı NikkieTutorials, trans birey olduğunu açıkladı!

15.01.2020 16:14

Makyaj videolarıyla ünlenen ve YouTube'da 13 milyon takipçisi olan Hollandalı Nikkie de Jager, paylaştığı bir video ile hayranlarına trans kadın olduğunu açıkladı.

1
Bir süredir kendisini kimliğini açıklamakla tehdit eden şantaj mailleri aldığını söyleyen Nikkie de Jager bu şantajların açıklamayı kendi istediği şartlarda yapma şansını elinden aldığını söyledi.
2
"Çocukluğumdan beri hep en büyük destekçim oldu" dediği annesine teşekkür eden Nikkie de Jager, altı yaşından itibaren kendisini kız olarak tanımladığını ve saçını uzatmaya başladığını anlattı.
3
Erkek olarak doğduğunu ama kendini hep kız gibi hissettiğini söyleyen Nikki, 9 yaşında kız kıyafetleri giymeye, 14 yaşında hormon almaya başlamış.

4
19 yaşında cinsiyetini değiştirmek için ameliyat olduğunu belirten ünlü YouTuber, "Bugün bunu hepinize söylediğime inanamıyorum, ama nihayet yapmak iyi hissettiriyor.

5
Cinsiyet geçiş ameliyatı olduğunu takipçileriyle paylaşmayı zaten planladığını söyleyen de Jager, şantajcı kişinin bir videosunu kendi izni olmaksızın medyaya sızdıracağı tehdidinde bulunduğunu, bunun üzerine durumu kendi açıklama kararı aldığını ifade etti.
6
2008'den beri makyaj içerikleri üreten Nikkie de Jager'ın "NikkieTutorials" adlı Youtube kanalında yaklaşık 13 milyon takipçisi bulunuyor.
7
NikkieTutorials kimdir?
NikkieTutorials kimdir?
YouTube kanalı adı NikkieTutorials adı iyi bilinen Nikkie de Jager, Hollandalı bir makyaj sanatçısı ve güzellik vloggerlığı yapıyor.

8
2015 yılında YouTube'un "Makyajın Gücü" adlı videosundan sonra popülerlik kazandı ve viral oldu.
9
Yüzünü makyajlı ve makyajsız şekilde gösterdiği birçok videoya milyonların beğenisini topladı.
10
11
12
13
14

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ünlü makyaj YouTuber'ı NikkieTutorials, trans birey olduğunu açıkladı! - Son Dakika


Advertisement