Ünlü Manken Carley Watts Eşi İçin Kapanacak - Son Dakika

Ünlü Manken Carley Watts Eşi İçin Kapanacak

19.08.2013 18:39

Modellik yapan 24 yaşındaki Carley Watts, Tunus'a yaptığı bir seyahatte 25 yaşındaki Tunuslu Mohammad Salah'a aşık oldu ve hayatı değişti.

1
İç çamaşırı modelliği yapan 24 yaşındaki Carley Watts, Tunus'a yaptığı bir seyahatte 25 yaşındaki Tunuslu Mohammad Salah'a aşık olması ile hayatı değişti.
2
Watts, Tunus'lu gençle evlenbilmek için dinini değiştirmeye ve kapanmaya hazır olduğunu söyledi.
3
Tunus'lu gençse Watts'ın eski hayatına dair ailesinin bir şey bilmediğini ve söylemeyi düşünmediğini açıkladı.
4
Eskiden her geceyi dışarda geçirdiği ve iç çamaşırı mankenliği yaptığı için arkadaşlarının bu yeni kararına geçici bir heves gibi baktığını söyleyen manken, kararından emin olduğunu ve artık gece hayatının içinde olmak istemediğini belirtti.
5
Watts, önümüzdeki Ekim ayında kızıyla birlite Tunus'a yerleşip, 6 ay boyunca imanını güçlendirmek için hazırlık yapacağını söyledi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Ünlü Manken Carley Watts Eşi İçin Kapanacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi