Ünlü Manken Gigi Hadid Hastalıkla Savaştığı İçin Zayıflamış - Son Dakika

Ünlü Manken Gigi Hadid Hastalıkla Savaştığı İçin Zayıflamış

09.12.2016 15:50

1
Gigi Hadid tiroid bezlerini etkileyen Haşimato hastalığına sahip olduğunu açıklayarak zayıflamasının sebebinin tedavi için aldığı ilaçlar olduğunu açıkladı.

2

21 yaşındaki süpermodel yaptığı açıklamada Hipotiroidi tedavisi gördüğünü ve hastalık sebebiyle yavaşlayan metabolizmasının kilo almasına ve depresyon yaşamasına sebep olduğu anlattı.

3

2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüğünü belirten Hadid, zayıf görüntüsünün ilaçlar sebebiyle oluştuğunu belirtti.

4

2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüğünü belirten Hadid, zayıf görüntüsünün ilaçlar sebebiyle oluştuğunu belirtti.

5

Son zamanlarda kilo vermemek için uğraştığını açıklayan Gigi Hadid'in Tommy Hilfiger'ın 2015 Sonbahar defilesinde fazla kiloları dolayısıyla kast direktörüyle yaşadığı problemler basına yansımıştı.

6

O dönem 20 yaşında olan Hadid'in 1 sene içerisinde oldukça kilo verdiği gözlemlenebiliyor.

7

Hashimoto tiroiditi daha çok orta yaşlı kadınlarda görülse de her yaş grubunda ve erkeklerde de rastlanılabiliyor. Metabolizmayı yavaşlatan rahatsızlık kilo alma, halsizlik, yorgunluk ve depresyon gibi etkiler yaratabiliyor.

8

Gigi Hadid kız kardeşi Bella Hadid ve yakın arkadaşı Kendall Jenner gibi süpermodelleri geride buraktığı İngiliz Moda Ödülleri (British Fashion Awards) Uluslararası Yılın Modeli yarışmasının kazananı olmuştu.

9

Bella Hadid ile beraber yer aldıkları Victoria's Secret Fashion Show'da göz dolduran Gigi, ünlü şarkıcı Zayn Malik ile yaşadığı beraberliği sürdürüyor.

10

Son Dakika Ünlü Manken Gigi Hadid Hastalıkla Savaştığı İçin Zayıflamış - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı