Son Dakika Haberleri: Ünlü Manken Gigi Hadid Hastalıkla Savaştığı İçin Zayıflamış

Ünlü Manken Gigi Hadid Hastalıkla Savaştığı İçin Zayıflamış

3 yıl önce

1
Gigi Hadid tiroid bezlerini etkileyen Haşimato hastalığına sahip olduğunu açıklayarak zayıflamasının sebebinin tedavi için aldığı ilaçlar olduğunu açıkladı.


2

21 yaşındaki süpermodel yaptığı açıklamada Hipotiroidi tedavisi gördüğünü ve hastalık sebebiyle yavaşlayan metabolizmasının kilo almasına ve depresyon yaşamasına sebep olduğu anlattı.


3

2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüğünü belirten Hadid, zayıf görüntüsünün ilaçlar sebebiyle oluştuğunu belirtti.


4

2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüğünü belirten Hadid, zayıf görüntüsünün ilaçlar sebebiyle oluştuğunu belirtti.


5

Son zamanlarda kilo vermemek için uğraştığını açıklayan Gigi Hadid'in Tommy Hilfiger'ın 2015 Sonbahar defilesinde fazla kiloları dolayısıyla kast direktörüyle yaşadığı problemler basına yansımıştı.


6

O dönem 20 yaşında olan Hadid'in 1 sene içerisinde oldukça kilo verdiği gözlemlenebiliyor.


7

Hashimoto tiroiditi daha çok orta yaşlı kadınlarda görülse de her yaş grubunda ve erkeklerde de rastlanılabiliyor. Metabolizmayı yavaşlatan rahatsızlık kilo alma, halsizlik, yorgunluk ve depresyon gibi etkiler yaratabiliyor.


8

Gigi Hadid kız kardeşi Bella Hadid ve yakın arkadaşı Kendall Jenner gibi süpermodelleri geride buraktığı İngiliz Moda Ödülleri (British Fashion Awards) Uluslararası Yılın Modeli yarışmasının kazananı olmuştu.


9

Bella Hadid ile beraber yer aldıkları Victoria's Secret Fashion Show'da göz dolduran Gigi, ünlü şarkıcı Zayn Malik ile yaşadığı beraberliği sürdürüyor.


10Haber Yayın Tarihi: 09.12.2016 03:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu