Ünlü Manken Merve Büyüksaraç'a Sokak Ortasında Dayak - Son Dakika

Ünlü Manken Merve Büyüksaraç'a Sokak Ortasında Dayak

7 yıl önce

Merve Büyüksaraç 3.5 yıldır Nurettin Kutlu ile aşk yaşıyordu.

1
2012'de katıldığı Survivor'daki performansından çok yapımcı Acun Ilıcalı'yı suçlamasıyla adını duyuran manken Merve Büyüksaraç 3.5 yıldır Nurettin Kutlu ile aşk yaşıyordu.

2
Merve Büyüksaraç geçen yıl “2013'te evleneceğiz. Nikah ya Esma Sultan Yalısı'nda, ya da Four Seasons Otel'de olacak. Düğün parti havasında yapılacak” demişti.
3
Dostları nikah davetiyesi beklerken kavga haberi geldi! Sevgililer önceki akşam Etiler'de sokak ortasında tartışmaya başladı.

4
Bir anda sinirlenen Merve Büyüksaraç, Nurettin Kutlu'nun son model otomobilini anahtarla çizdi.
5
Bu kez Nurettin Kutlu çıldırdı, olay daha da büyüdü. Merve Büyüksaraç'ın yüzüne tokat attı. Ağlamaya başlayan Merve Büyüksaraç taksiye atladığı gibi kaçtı.

6
İddiaya göre; ikilinin arası 3 hafta önce bozuldu. Merve Büyüksaraç, Twitter'ına “Sen artık benden sonra sevemezsin, yanmışsın” diye yazdı. Olay günü de tesadüfen karşılaşıp kavga ettiler.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Haber Yayın Tarihi: 28.05.2013 10:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi!

Son Dakika Haberleri