Ünlü Manken Merve Büyüksaraç'a Sokak Ortasında Dayak - Son Dakika

Ünlü Manken Merve Büyüksaraç'a Sokak Ortasında Dayak

28.05.2013 22:37

Merve Büyüksaraç 3.5 yıldır Nurettin Kutlu ile aşk yaşıyordu.

1
2012'de katıldığı Survivor'daki performansından çok yapımcı Acun Ilıcalı'yı suçlamasıyla adını duyuran manken Merve Büyüksaraç 3.5 yıldır Nurettin Kutlu ile aşk yaşıyordu.

2
Merve Büyüksaraç geçen yıl “2013'te evleneceğiz. Nikah ya Esma Sultan Yalısı'nda, ya da Four Seasons Otel'de olacak. Düğün parti havasında yapılacak” demişti.
3
Dostları nikah davetiyesi beklerken kavga haberi geldi! Sevgililer önceki akşam Etiler'de sokak ortasında tartışmaya başladı.

4
Bir anda sinirlenen Merve Büyüksaraç, Nurettin Kutlu'nun son model otomobilini anahtarla çizdi.
5
Bu kez Nurettin Kutlu çıldırdı, olay daha da büyüdü. Merve Büyüksaraç'ın yüzüne tokat attı. Ağlamaya başlayan Merve Büyüksaraç taksiye atladığı gibi kaçtı.

6
İddiaya göre; ikilinin arası 3 hafta önce bozuldu. Merve Büyüksaraç, Twitter'ına “Sen artık benden sonra sevemezsin, yanmışsın” diye yazdı. Olay günü de tesadüfen karşılaşıp kavga ettiler.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Ünlü Manken Merve Büyüksaraç'a Sokak Ortasında Dayak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş