Ünlü Manken Midyat'ta - Son Dakika

Ünlü Manken Midyat'ta

27.11.2010 16:17

1
Türkiye'nin ünlü gelinlik tasarımcılarından biri olan Hacer Günday, 'Miras' adını verdiği gelinlik koleksiyonun fotoğraf çekimlerini Mardin'in Midyat İlçesi'ndeki tarihi mekanlarda gerçekleştirdi.
2
Al Moda Tasarım Gelin Dergisi'nin kapak ve katalog fotoğraf çekimlerini Midyat'ta gerçekleştirdi. Günday, çekimleri Ukraynalı fotomodel ve manken Maria İvanova, ile gerçekleştirdi.
3
Gelinlik koleksiyonlarının Midyat ile bir bütünlük oluşturduğunu belirten Hacer Günday, geçmişteki motifleri bugün ile birleştirerek hazırladığı 2011 koleksiyonuna Midyat'ın zenginlik kattığını söyledi.
4
Özel olarak tasarladığı koleksiyonunu hazırlarken Midyat'tan esinlendiğini kaydeden Günday, çekimler için bir yıl öncesinden Midyat'a gelmeyi planladığını ifade etti.

5
Midyat'ın sadece çekimler için kullanılacak bir şehir olmadığını açıklayan Günday, "Midyat, herkesin gezip, görmek istediği, buram buram tarih kokan bir şehir.
6
Midyat'ta binlerce yıllık farklı kültürlere ait kültürel bir miras var. Bu yüzden koleksiyonuma da Miras adını verdim. Midyat'ı hayal ederek koleksiyonumu hazırladım"
7
8

Son Dakika Ünlü Manken Midyat'ta - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler