Ünlü Manken Oğluna İlk Sevgilisinin Adını Verdi - Son Dakika

Ünlü Manken Oğluna İlk Sevgilisinin Adını Verdi

01.12.2016 09:43

1
Avusturyalı model Miranda Kerr, Orlando Bloom'dan olan oğlu Flynn ve nişanlısı Evan Spiegel'le kendi deyimiyle çok mutlu bir yaşam sürüyor. İşte Kerr'in mutluluğunu anlattığı, en özel duygularını anlattığı röportajı...

2

Oğlumun doğumu 27 saat sürdü. Ağrıyı durdurmak için ilaç almayı reddettim. Sonuç olarak doktorlar bana doğumu yaptırmak zorundaydı. Ve o kadar saatten sonra bebeğin artık çıkması gerekiyordu. Flynn 4,5 kiloydu! Büyülü bir andı. Parmağını uzattı, onu tuttum. O saniyeden itibaren ona tamamen bağlanmıştım.

3
Oğlumun tam adı Flynn Christopher. Chris, 16 yaşında ölen ilk sevgilimin ismi.

Chris öldüğünde ona bir mektup yazdım ve mezar taşının üstüne bıraktım. O mektupta, ilk çocuğum olduğu zaman onun adını vereceğini yazmıştım.

4
Bunu Orlando'ya anlattım. O da bana anlayış gösterdi, bunun gerçekten de çok cool olduğunu, bunu yapmam gerektiğini söyledi. Kendimi hala Chris'in ailesinden biri gibi hissediyorum. Onları kendi ailemi düşündüğüm gibi düşünüyorum.

5
Erken yaşlarda hayatın değerli ve kırılgan olduğunu anlıyorsunuz. Bir köşede oturarak bir yere varılmadığını ve hayatınızda olan insanlara onları sevdiğinizi söylemek, duyguları susturmamak çok önemli. Her gün kendinizin en iyi arkadaşı olmalı ve mutlu olmak için başka bir kişiye ihtiyaç duymamalısınız. İlişkimde mutluyum, çünkü mutluluk veriyorum. Ve eğer eşim mutluysa bu bana da yansır.

6

Meditasyon beni sakinleştiriyor. Ufak bir boşluk bulduğum her an ve günlük olarak meditasyon yapıyorum. Örneğin, eğer tuvalete gittiysem, kısa bir süreliğine nefes alıp vermeye yoğunlaşıyorum. Ama iyi olmama yardımcı olan şey aslında her Sabah 20 ve her akşam 20 dakika meditasyon yapmak. Ofisteyken ekibimle beraber üstünlük meditasyonu yapmayı seviyorum. Öğlen bir boşluk yaratıyoruz ve kolektif mantra'ları tekrarlıyoruz. Her kişi kendisiyle ilgili olanı söylüyor. Bu şekilde bir grup bağlantısı kurduktan sonra kendimize ve birbirimize daha yakın hissediyoruz ve çok daha iyi çalışıyoruz.

7

Mutfakta vakit geçirmeye bayılıyorum. Çok rahatlatıcı bir aktivite, beni mutlu ediyor ama iş yüzünden sevdiğim şeyleri yapmaya pek vakit bulamıyorum. Tarifler için en taze malzemeleri aramayı ve etrafımdakiler için lezzetli yemekler hazırlamayı çok seviyorum: Yemeklerimi yiyen insanların tepkilerini görmek için yüzlerine dik dik bakıyorum.

8

Oğlum Flynn yemek pişirmeyi sevmiyor. Sadece canı isterse yardım ediyor. O da ancak börek, pasta veya kurabiye yapacağım zaman. Yoksa yemek yemeye ve parmaklarını yalamaya bayılıyor!

9

Yüzde 80 oranında organik ürünler alıyorum, geri kalanı için öyle bir şartım yok. Eğer seyahat ediyorsam yerel malzemelerle yemek yapıyorum. Bu ruhumu da çok iyi geliyor.

10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Manken Oğluna İlk Sevgilisinin Adını Verdi - Son Dakika


Advertisement