Ünlü model Bella Hadid: Müslüman Olmaktan Gurur Duyuyorum! - Son Dakika

Ünlü model Bella Hadid: Müslüman Olmaktan Gurur Duyuyorum!

3 yıl önce

Ünlü model Bella Hadid, bir dergiye verdiği röportajda "Müslüman olmaktan gurur duyuyorum" diye konuştu.

1
Filistin asıllı iş adamı Mohamed Hadid'in kızı olan 20 yaşındaki model Bella Hadid, bir dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

2
"Babam dindar bir adamdı."
Babam dindar bir adamdı.
Bella Hadid, ABD'nin yeni başkanı Donald Trump'ın göçmenlere ve özellikle de Müslümanlara yönelik politikalarına ilişkin bir soru üzerine de şunları söyledi: "Benim babam da ABD'ye bir göçmen olarak geldi. Babam her zaman dindar bir adam oldu ve hep bizimle birlikte dua ederdi. Bir Müslüman olmaktan gurur duyuyorum."

3
Hadid, bir göçmen çocuğu olarak dünyaya gelmenin hayata bakışını da şekillendirdiğini sözlerine ekledi.

4
"İlişki için acele etmiyorum."
İlişki için acele etmiyorum.
Bella Hadid, şarkıcı The Weeknd ile ayrılığına ilişkin soruya da "Yeni bir ilişkiye başlamak için acele etmiyorum" diye yanıt verdi.

5
3 kardeşler!
3 kardeşler!
Bella ve kendisi gibi model olan ablası Gigi Hadid, Filistin asıllı Ürdünlü işadamı Mohamed Hadid'in Hollandalı model Yolanda Foster ile yaptığı evliliğinden dünyaya gelen üç çocuğundan ortancası.

6
Erkek kardeşleri de var!
Erkek kardeşleri de var!
Ablası Gigi Hadid'in ardından moda dünyasına adım atan ve kariyerinde hızla yükselen Bella Hadid'in kendinden küçük Anvar adında bir de erkek kardeşi var.

7
Gigi, Bella ve Anvar Hadid, babaları Mohamed Hadid ile birlikte.
Gigi, Bella ve Anvar Hadid, babaları Mohamed Hadid ile birlikte.
8
Markalar onun peşinde!
Markalar onun peşinde!
Bu yıl Victoria's Secret defilesine çıkarak kariyerinde yeni bir dönemece giren Bella Hadid, birçok ünlü markanın da tanıtım yüzü.

9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 04.04.2017 12:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Miss Bum Bum yıldızı Suzy Cortez, internette yaptığı +18 şovlarla zengin oldu! Aylık kazancı dudak uçuklatıyor Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler

Son Dakika Haberleri