Son Dakika Haberleri: Ünlü model Jodie Weston, internetten tanıştığı adamla buluşunca olanlar oldu!

Ünlü model Jodie Weston, internetten tanıştığı adamla buluşunca olanlar oldu!

2 ay önce

26 yaşındaki Instagram fenomeni ve model Jodie Weston, gerçek aşkı sanal alemde ararken yaşadığı kötü tecrübeleri İngiliz basınına anlattı.

1
İnternetten tanıştığı kişilerle birbirinden korkunç randevular yaşadığını söyleyen Weston, ilk randevusu için, "Yüzünü neredeyse dekolteme gömmeye çalıştı, daha da yaklaşmaya çalışırken en sonunda sandalyeden yere düştü. Tam anlamıyla korkunçtu..." sözleriyle anlattı.
2
Şöhretin kapılarını araladığı halde gerçek aşkı bulamamamaktan yakınan ünlü model, doğru insanı bulmak için internetten bir arayışa bile girdiğini anlattı.
3
26 yaşındaki Instagram fenomeni ve model Jodie Weston, Mirror gazetesine çarpıcı itiraflarda bulundu.
4
Daily Mirror'a yaptığı açıklamada, bir başka sanal randevusuyla sinemaya gittiğini anlatan güzel model, tanıştığı adamın evli olduğunu, adamın eşinin sinema salonunu basmasıyla öğrendiğini söyledi.

5
Diğer randevusunun da en az bir önceki kadar korkunç olduğunu anlatan Weston, tanıştığı adama bu ilişkinin ilerlemeyeceğini söylediğinde, adamın küplere bindiğini ve elinde 'chihuahua' cinsi bir köpekle birlikte kapısına dayandığını anlattı.

6
Adamın günlerce evinin önünden beklemesinden endişe duyan model, bir süre ailesiyle yaşamış.

7
Ünlü model, bu yaşadıklarından sonra internetten kimseyle tanışmama ve biriyle randevulaştığında daha seçici davranma kararı almış.

8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 21.09.2019 11:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!