Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü - Son Dakika

Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü

2 ay önce

24 yaşındaki süpermodel, geçtiğimiz Cuma günü Miami sahil şeridinde bir yatta turuncu bikinisiyle sere serpe güneşlenirken kameralara yakalandı.

1
Ünlü model Kendall Jenner, kendini resmen okumaya verdi. Miami sahillerinde yatta görüntülenen güzel, bir yandan güneşlenirken bir yandan da gözlerini kitabından ayıramadı.
2
Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Bella Hadid'le, yatta ilginç görüntüye imza atıp alt alta üst üste görüntülenen model, bu kez onsuz çıktığı tekne turundaydı.
3
Jenner'ın elinden bir türlü düşürmediği kitap; yazar Chelsea Hodson'ın, bir kadının yaşam deneyimlerinin düşünceli, tutkulu bir ifadesi olarak tanımlanan "Bu Gece Başka Biri" idi.

4
Turuncu bikinisi ve kusursuz fiziğiyle göz dolduran genç model, teknede yüksek bel beyaz bir pantolon ve yeşil bir ceket giydi.
5
Zaman zaman teknedeki arkadaşlarıyla vakit geçiren Jenner, vaktinin çoğunu elindeki kitaba ayırmayı tercih etti.
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 03:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor

Son Dakika Haberleri