Karantinadaki ünlü model Kinsey Wolanski, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı - Son Dakika

Karantinadaki ünlü model Kinsey Wolanski, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı

14.04.2020 16:45

Geçtiğimiz yıl Liverpool ile Tottenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girip dikkat çeken Kinsey Wolanski, karantinada kendini spora verdi. Ünlü isim, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı.

1
Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girerek adını tüm dünyaya duyuran model Kinsey Wolanski, Bahamalar'daki 1 aylık tatilini tamamlayıp Amerika'ya dönmüştü.
2
Dönüş sırasında sınırdaki koronavirüs testine tabi tutulan ve bu anları sosyal medyadan paylaşan Wolanski, evinde de egzersizlerini ihmal etmiyor.
3
Arkadaşının sırtına çıkarak zıplayan Wolanski, takipçilerinin beğenisini kazanan bu anların ardından evinin çevresinde koşu yaparken kameralara yansıdı.

4
Koşusunu bitirdikten sonra açma germe hareketleri yaparak egzersizlerini tamamlayan Wolanski, karantina dönemini sporla değerlendirmeyi sürdürdü.
5
Wolanski, geçen yıl Liverpool ve Tottenham arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girmiş ve zorlukla saha dışına alınmıştı.

6
Erkek arkadaşının sahibi olduğu internet sitesinin reklamını yapmak için Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlayan Wolanski, bir anda tüm dünyanın gündemine oturmuştu.
7
8
9
10
11

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Karantinadaki ünlü model Kinsey Wolanski, spor sırasında arkadaşının sırtına çıkıp zıpladı - Son Dakika


Advertisement