Ünlü Model, Dekolteli Kıyafeti Yüzünden Müzeye Alınmadı! - Son Dakika

Ünlü Model, Dekolteli Kıyafeti Yüzünden Müzeye Alınmadı!

12.11.2018 11:17

Instagram'daki cesur pozlarıyla bilinen Avustralyalı model Newsha Syeh, Fransa'nın ünlü Louvre Müzesi'ne kıyafeti yüzünden alınmadığını açıkladı.

1
2
25 yaşındaki Avustralyalı model Newsha Syeh, Fransa'nın ünlü Louvre Müzesi'ne kıyafeti yüzünden alınmadığını açıkladı. Ancak sosyal medyadaki tepkiler genç modeli daha da şaşırttı. Pek çok kişi ünlü alınmamasını destekledi ve genç kadını suçladı.
3
25 yaşındaki model ve Instagram yıldızı Newsha Syeh, Fransa'da Louvre Müzesi'ni ziyaret etmek istedi.
4
Ancak Syeh'in iddiasına göre müze yetkilileri kıyafetinin 'uygunsuz' bulunması nedeniyle genç modeli alandan dışarı çıkarttı.
5
Syeh, bunun üzerine sosyal medyayı kullanarak "Dün Louvre'da kıyafetim sebebiyle bir görevli tarafından durduruldum" dedi ve uğradığı haksızlığı anlattı.
6
Syeh, giydiği kıyafeti de paylaşarak bunun normal bir kıyafet olduğunu ve neden alınmadığını anlayamadığını belirtti.
7
Ancak genç model sosyal medyada hiç ummadığı bir tepki ile karşılaştı.
8
Pek çok kişi Syeh'in "cinsel ilişki işçisi gibi giyindiğini" ve kıyafetinin bir müze için fazlasıyla uygunsuz olduğunu yazdı.
9
Olayın ardından Daily Mail genç kadın ile iletişime geçti.
10
Syeh, olay anını "Beni en iğrenç yüz ifadeleri karşıladı, kapatmaya çalıştı ve nefret dolu gözlerle girmeme engel oldu" diyerek anlattı.
11
Olayın ardından Louvre Müzesi'nin kıyafet kuralı olup olmadığını da incelediğini söyleyen Syeh, müzenin kıyafet yönetmeliklerini şart koşmadığını belirtti.
12
Müzenin web sitesinde bir kıyafet kuralı belirtmezken, ziyaretçi düzenlemelerinin 2. maddesi'nde "mayo takmanın, çıplak, çıplak göğüslü veya çıplak ayaklı" olmanın yasak olduğunu belirtiyor.
13
Olayın ve gelen tepkilerin ardından ise genç modele destek mesajları yağdı.
14
15
16
17

Son Dakika Ünlü Model, Dekolteli Kıyafeti Yüzünden Müzeye Alınmadı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • sanane: lan sen nasil bi cocukluk gecirdin nasi bi kafa yapisidir bu sana neler yaptilar psikolojini nelerle bozdular neler gordun neler cok merak ediyorum degisik birsey Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Camak: müzeye mi gidiyor gece klübüne mi belli değil bende olsam almam iğrenç yaratık gibi birşey zaten makyaj delileri.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Ruya: Ah canim Turkiyede olsaydin alirlardi seni bu halinle iceriye bizim turk erkeklerimiz sana yardimci olurlardi Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement