Son Dakika Haberleri: Ünlü Model, Dekolteli Kıyafeti Yüzünden Müzeye Alınmadı!

Ünlü Model, Dekolteli Kıyafeti Yüzünden Müzeye Alınmadı!

30 gün önce

Instagram'daki cesur pozlarıyla bilinen Avustralyalı model Newsha Syeh, Fransa'nın ünlü Louvre Müzesi'ne kıyafeti yüzünden alınmadığını açıkladı.

1
2
25 yaşındaki Avustralyalı model Newsha Syeh, Fransa'nın ünlü Louvre Müzesi'ne kıyafeti yüzünden alınmadığını açıkladı. Ancak sosyal medyadaki tepkiler genç modeli daha da şaşırttı. Pek çok kişi ünlü alınmamasını destekledi ve genç kadını suçladı.
3
25 yaşındaki model ve Instagram yıldızı Newsha Syeh, Fransa'da Louvre Müzesi'ni ziyaret etmek istedi.
4
Ancak Syeh'in iddiasına göre müze yetkilileri kıyafetinin 'uygunsuz' bulunması nedeniyle genç modeli alandan dışarı çıkarttı.
5
Syeh, bunun üzerine sosyal medyayı kullanarak "Dün Louvre'da kıyafetim sebebiyle bir görevli tarafından durduruldum" dedi ve uğradığı haksızlığı anlattı.
6
Syeh, giydiği kıyafeti de paylaşarak bunun normal bir kıyafet olduğunu ve neden alınmadığını anlayamadığını belirtti.
7
Ancak genç model sosyal medyada hiç ummadığı bir tepki ile karşılaştı.
8
Pek çok kişi Syeh'in "cinsel ilişki işçisi gibi giyindiğini" ve kıyafetinin bir müze için fazlasıyla uygunsuz olduğunu yazdı.
9
Olayın ardından Daily Mail genç kadın ile iletişime geçti.
10
Syeh, olay anını "Beni en iğrenç yüz ifadeleri karşıladı, kapatmaya çalıştı ve nefret dolu gözlerle girmeme engel oldu" diyerek anlattı.
11
Olayın ardından Louvre Müzesi'nin kıyafet kuralı olup olmadığını da incelediğini söyleyen Syeh, müzenin kıyafet yönetmeliklerini şart koşmadığını belirtti.
12
Müzenin web sitesinde bir kıyafet kuralı belirtmezken, ziyaretçi düzenlemelerinin 2. maddesi'nde "mayo takmanın, çıplak, çıplak göğüslü veya çıplak ayaklı" olmanın yasak olduğunu belirtiyor.
13
Olayın ve gelen tepkilerin ardından ise genç modele destek mesajları yağdı.
14
15
16
17

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kapıcılar Kralı'nda Mahir'in Suç Ortağıydı, Ona Bir De Şimdi Bakın Yabancı Sandığımız Marka Gratis'in, Türkçe Anlamı ve Sahibini Duyan Şaşıp Kalıyor Sık Sık Tükettiğimiz Poğaçanın, Sağlığımızı Nasıl Tehdit Ettiğini Duyunca Bir daha Yemek İstemeyeceksiniz! Peru'da Keşfedilen 2 Bin Yıllık Mezarda Şoke Eden Detay! Ayaklarını Kesip Gömmüşler Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı! İşte Ücretler