Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu - Son Dakika

Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu

11.11.2019 14:13

Oyuncu Tolga Karel'in eski eşi, ünlü model Günay Musayeva, modacı Rufat İsmayil'in yeni koleksiyonu için New York'ta objektiflere poz verdi.

1
Musayeva, ünlü modacı Rufat İsmayil'in Afffair adını verdiği kapsül koleksiyonu için New York'ta Umut Kıran ve Selim Akar'ın objektifine mayoyla poz verdi.
2
Hafta sonu yapılan çekimlerde tüm kalabalığa ve trafiğe bir de Musayeva'nın pozlarına bakakalan vatandaşlar eklendi.
3
Azeri asıllı Türk model ve oyuncu Günay Musayeva, geçtiğimiz günlerde New York caddelerini kasıp kavurdu.
4
Azeri model ateşiyle trafiği kilitledi.
5
New York caddelerinde mayosuyla yürüyen Musayeva'yı görenler, yanına gelip fotoğraf çektirdi.

6
İşte Günay Museyeva'nın Instagram hesabından kareler...
7
Günay Musayeva kimdir?
Günay Musayeva kimdir?
Günay Musayeva, 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan'da doğdu. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı.
8
2010 Best Model Azerbaycan birincisi ve Bulgaristan'da 2010 yılında düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci oldu. Birçok dizi, film ve reklamda oynadı.
9
Günay Musayeva, 29 ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel yıldırım nikahı ile İzmit'te evlendi. Cihangir Can (d.18 nisan 2012) adında bir oğlu var.
10

Eşi Tolga Karel, Günay Musayeva ve oğlu Cihangir'e yeni yıl hediyesi olarak dünyanın uydusu aydan 4 dönümü 159 TL'den 8 dönüm arsa aldı. Amerikalı avukat Dennis Hope'nin kendi adına tescil ettirdiği arsalardan alan Tolga Karel, 8 dönüm arsaya, 318 TL para ödedi.

11
Günay Musayeva, 19 Nisan 2013 tarihinde "Tiyatro Yok ki" tiyatro gurubunun Aşk-ı Mecnun isimli tiyatro oyununda erkek tiplemesiyle rol aldı.
12
Günay Musayeva, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV'de yayınlanan "Ben Burdan Atlarım" yarışmacıları arasında oldu.

13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden