Ünlü Modelden Eski Sevgililerini Kızdıracak İtiraf: Hiçbirinin ki Unutulmaz Değildi! - Son Dakika

Ünlü Modelden Eski Sevgililerini Kızdıracak İtiraf: Hiçbirinin ki Unutulmaz Değildi!

Ateşli pozlarıyla bilinen 38 yaşındaki İngiliz model Kelly Brook'un, itirafı eski sevgililerini küplere bindirecek.

1
Uzun süredir Fransız model Jeremy Parisi ile birliktelik yaşayan Kelly Brook, geçmişteki dört nişanlısı hakkında açıklama yaptı. Jason King'in sunduğu radyo programına katılan İngiliz manken, "Hiçbirinin evlenme teklifi unutulmaz değildi" dedi.
2
38 yaşındaki güzel, geçmişte nişanlanıp ayrıldığı Billy Zane, Jason Statham, Thom Evans ve David McIntosch'un evlilik tekliflerinin romantizm de dahil herhangi bir unutulmaz an içermediğini söyledi. 1998-2004 arasında aşk yaşayan Kelly Brook ile aktör Jason Statham, uzun süre nişanlı kalmalarına rağmen evlenmeden yollarını ayırdı.
3
Statham'dan sonra hayatına giren Billy Zane ile nişanlan İngiliz manken, 2008'de bu ilişkisini de sonlandırdı. Ragbi oyuncusu Danny Cipriani de Kelly Brook'un iki eski nişanlısı ile aynı kaderi paylaştı.
4
Danny Cipriani'den ayrıldıktan sonra Thom Evans ile nişanlanan dünyaca ünlü model, hamile kalıp düşük yaptı. Bu sarsıntının ardından Thom Evans aşkı da hüsranla bitti. David McIntosh ile nişanlanan Kelly Brook'un bu ilişkisi de evliliğe gitmedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2018 12:24

Son Dakika Ünlü Modelden Eski Sevgililerini Kızdıracak İtiraf: Hiçbirinin ki Unutulmaz Değildi! - Son Dakika

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu