Son Dakika Haberleri: Arjantinli Ünlü Modelden Olay Yaratacak Messi İtirafı: Yatakta Ölü Gibiydi

Arjantinli Ünlü Modelden Olay Yaratacak Messi İtirafı: Yatakta Ölü Gibiydi

27 gün önce

Arjantinli model-YouTuber Xoana Gonzalez, vatandaşı olan dünyaca ünlü futbolcu Messi için olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

1
Messi'yi Kızdıracak Açıklamalar
Messiyi Kızdıracak Açıklamalar
Peru'da yayınlanan bir televizyon programına katılan Gonzalez, Messi'nin hayranlarını kızdıracak açıklamalar yaptı. 2011 yılında Messi'yle birlikte olduğunu hatırlatan ünlü model, Arjantinli yıldızı deyim yerindeyse ifşa etti.
2
"CESETLE YATMIŞIM GİBİ HİSSETTİM"
CESETLE YATMIŞIM GİBİ HİSSETTİM
Arjantinli model, ''Uzun yıllar önceydi. O çok gençti. Ama ne yaptığını biliyordu. Ama ben bir cesetle yatmışım gibi hissettim. Messi yatakta ölü gibiydi adeta.'' dedi.
3
"UTANGAÇ BİRİSİ OLDUĞUNU ANLADIM"
UTANGAÇ BİRİSİ OLDUĞUNU ANLADIM
Messi'nin yatak odası sırlarını ifşa eden Xoana Gonzalez, "Beni aldırmak için korumasını göndermişti. Korumasını göndermesinden utangaç biri olduğunu anladım. Müzikten konuştuk, ama kız arkadaşı olup olmadığından bahsettiğin hatırlamıyorum. Sonra Puerto Madero'daki evine gittik." ifadelerini kullandı.
4
Messi'nin bu açıklamalara karşılık verip vermeyeceği merak konusu oldu.
5
6
7
8
9
10

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fransa'da Sarı Yelekliler Protestosu Sürüyor! Christian Bale'in İnanılmaz Değişimi! Twitter'ın Eğlence Dünyasındaki 2018 Yılı En'leri Açıklandı! Dünyanın En Yaşlı Youtuber'ı Mastanamma Hayatını Kaybetti! Ünlü Dansçı Yırtmacı Yüzünden Zor Anlar Yaşadı!