Son Dakika Haberleri: Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı!

Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı!

2 ay önce

Manken ve şarkıcı Tuğçe Aral, sosyal medya hesabından paylaştığı Jennifer Lopez pozuyla hayran bıraktı.

1
Jennifer Lopez'in, geçtiğimiz günlerde giyindiği o cesur kıyafetini bir hatırlatalım. 49 yaşına rağmen hem fiziği hem de yaptıklarıyla her kadının idolü olan Jennifer Lopez'in bu kıyafeti dünyada çok konuşulmuştu.
2
Instagram hesabından Jennifer Lopez'in geçen günlerde verdiğin pozun aynısını veren Tuğçe Aral, takipçilerini mest etti.
3
4
5
Aral'ın bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten müthiş bir fizik, kıyafete hayat vermişsiniz" dedi.
6
Verdiği birbirinden cesur pozlarla Instagram'ı sallayan Tuğçe Aral, Türkiye'nin en uzun bacaklı unvanını korumak için bacaklarını sigortalatmıştı.
7
1.17 cm uzunluğundaki bacaklarına nazar değmesinden çok korkan güzel model Tuğçe Aral "Bu ara nazardan o kadar çok korkuyorum ki... Çünkü insanların çok dikkatini çekiyor. Bende önlem almak için bacaklarımı sigortalattım" şeklinde konuşmuştu.
8
Ünlü manken Tuğçe Aral, fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak verdiği pozla takımına destek vermişti.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları!