Son Dakika Haberleri: Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı!

Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı!

5 ay önce

Manken ve şarkıcı Tuğçe Aral, sosyal medya hesabından paylaştığı Jennifer Lopez pozuyla hayran bıraktı.

1
Jennifer Lopez'in, geçtiğimiz günlerde giyindiği o cesur kıyafetini bir hatırlatalım. 49 yaşına rağmen hem fiziği hem de yaptıklarıyla her kadının idolü olan Jennifer Lopez'in bu kıyafeti dünyada çok konuşulmuştu.
2
Instagram hesabından Jennifer Lopez'in geçen günlerde verdiğin pozun aynısını veren Tuğçe Aral, takipçilerini mest etti.
3
4
5
Aral'ın bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten müthiş bir fizik, kıyafete hayat vermişsiniz" dedi.
6
Verdiği birbirinden cesur pozlarla Instagram'ı sallayan Tuğçe Aral, Türkiye'nin en uzun bacaklı unvanını korumak için bacaklarını sigortalatmıştı.
7
1.17 cm uzunluğundaki bacaklarına nazar değmesinden çok korkan güzel model Tuğçe Aral "Bu ara nazardan o kadar çok korkuyorum ki... Çünkü insanların çok dikkatini çekiyor. Bende önlem almak için bacaklarımı sigortalattım" şeklinde konuşmuştu.
8
Ünlü manken Tuğçe Aral, fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak verdiği pozla takımına destek vermişti.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu! 4 Yıldır Beklenen Müthiş Stat Açıldı! Futbol Tarihinde Bir İlke İmza Attı