Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı! - Son Dakika

Ünlü Modelin, Jennifer Lopez Pozu Yürek Hoplattı!

Manken ve şarkıcı Tuğçe Aral, sosyal medya hesabından paylaştığı Jennifer Lopez pozuyla hayran bıraktı.

1
Jennifer Lopez'in, geçtiğimiz günlerde giyindiği o cesur kıyafetini bir hatırlatalım. 49 yaşına rağmen hem fiziği hem de yaptıklarıyla her kadının idolü olan Jennifer Lopez'in bu kıyafeti dünyada çok konuşulmuştu.
2
Instagram hesabından Jennifer Lopez'in geçen günlerde verdiğin pozun aynısını veren Tuğçe Aral, takipçilerini mest etti.
3
4
5
Aral'ın bir takipçisi paylaşıma, "Gerçekten müthiş bir fizik, kıyafete hayat vermişsiniz" dedi.
6
Verdiği birbirinden cesur pozlarla Instagram'ı sallayan Tuğçe Aral, Türkiye'nin en uzun bacaklı unvanını korumak için bacaklarını sigortalatmıştı.
7
1.17 cm uzunluğundaki bacaklarına nazar değmesinden çok korkan güzel model Tuğçe Aral "Bu ara nazardan o kadar çok korkuyorum ki... Çünkü insanların çok dikkatini çekiyor. Bende önlem almak için bacaklarımı sigortalattım" şeklinde konuşmuştu.
8
Ünlü manken Tuğçe Aral, fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak verdiği pozla takımına destek vermişti.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek