Ünlü Modelin Sınırları Zorlayan Küvet Pozu Sosyal Medyayı Salladı - Son Dakika

Ünlü Modelin Sınırları Zorlayan Küvet Pozu Sosyal Medyayı Salladı

Avusturya doğumlu olan Türk asıllı model Elif Aksu'nun sevgilisiyle çırılçıplak girdiği küvet pozu sosyal medyayı salladı.

1
Eski sevgilisinin Ferrari'sini parçalayıp sonrasında özel jetle adadan kaçmaya çalışması haberleriyle hatırlayacağınız Avusturya doğumlu olan Türk asıllı model Elif Aksu'nun, sevgilisiyle küvet pozu magazin gündemine oturdu.
2
Türkiye Elif Aksu'yu geçen yıl Ibiza'da tatil yaptığı sırada karıştığı bir kazayla tanıdı. Sevgilisinin 600 bin dolar değerindeki Ferrari'si ile kaza yaptı. Sonrasında ise özel jetle adadan kaçmaya çalıştı. Ehliyetsiz araba kullanmaktan tutuklanan Elif Aksu kefaletle serbest bırakıldı.
3
Reichard, sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Yayınladığı karelerde, sevgilisi Aksu ile yer aldığı küvet pozu olay oldu. İş insanının fotoğrafına yorum yağdı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı