Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti - Son Dakika

Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti

22.04.2021 14:41

Müzisyen Ezra Furman, yaptığı açıklamada trans olduğunu ve bir çocuğunun bulunduğunu açıklayarak herkesi büyük bir şoka uğrattı.

1
Instagram'da uzun bir yazı paylaşan Ezra, yazısında çocukları ve cinsiyetleri hakkında açıklama yapmadığını, transların da çocuk sahibi olabileceklerini söyledi.
2
Daha önce ikili cinsiyet rejiminin sunduğu kadın ve erkek kategorilerinin içinde non-binary olarak kendini tanımlayan ve kadın kelimesini kullanmak konusunda tereddüt eden Ezra, artık kadın olduğunu kabul etme noktasına geldiğini söyledi.
3
Şarkıcı ve söz yazarı olan Ezra, Netflix dizisi olan Sex Education'da bir kaç bölümde rol almasından sonra şarkıları çok daha büyük kitlelere ulaşmıştı.
4
Ezra, toplumun kendisini yargılamaktan ve herkesin işine karışacağından koktuğu için çocuk sahibi olduğunu açıklamadığını söyledi.
5
Ezra, bunu cinsel kimliklerini sorgulayan insanlara çocuk sahibi olabileceklerini hatırlatmak için açıkladığını söyledi.
6
7
8
9
10

Son Dakika Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (22)
  • Millet: İkili cinsiyet rejimi - anladığım ve bildiğim kadarı ile doğuştan hem kadın hem de erkek organına sahip olanlar demek, Kişi hangi tarafı daha ağır geliyorsa onu yaşıyor, Bu vatandaş ikilemde kalmış. Büyük laflar etmeyin, başınıza gelmeyen şeyleri yadırgamayın. Size verilen nimetlerin değerini bilin çokça şükredin, kendi evinizin önünü temiz tutun, müslümana yakışan budur... Cevap Yaz 40 0 Yayından Kaldır
  • şef: onu demiyor toplumda iki cinsiyet seçeneği sunuluyor mecbur kaldım kabul etmeye diyor ama bu 3. bir cins artık açıklıyor 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement