Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti! - Son Dakika

Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti!

31.05.2018 13:09

Bir dönem Sylvester Stallone ile yaptığı evlilikle konuşulan Brigitte Nielsen, "aile genişliyor" notuyla yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. 54 yaşındaki Nielsen, 39 yaşındaki İtalyan TV yapımcısı eşi Mattia Dessi'den bir bebek beklediğini bu pozuyla duyurdu.

1
Gösteri dünyasında hem kadınlar için hem de erkekler için çocuk sahibi olmanın yaş sınırı kalmadı artık. 50 yaşında ilk kez hamile kalan Janet Jackson'ın ardından 54 yaşındaki oyuncu da karnı burnunda pozunu Instagram'da paylaşıp takipçilerini şoke etti. Bir dönem Sylvester Stallone ile yaptığı evlilikle konuşulan Brigitte Nielsen, "aile genişliyor" notuyla yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.

2
BEŞİNCİ KEZ ANNE OLACAK
BEŞİNCİ KEZ ANNE OLACAK
54 yaşındaki Nielsen, 39 yaşındaki İtalyan TV yapımcısı eşi Mattia Dessi'den bir bebek beklediğini bu pozuyla duyurdu. Kızıl Sonya karakterini canlandırdığı yapımla hafızalara kazınan Brigitte Nielsen beşinci kez anne olacak. Nielsen'ın 34 yaşında Julian, 28 yaşında Killian, 25 yaşında Douglas ve 23 yaşında Raoul adında dört çocuğu daha bulunuyor.

3
Brigitte Nielsen, 1985 ile 1987 yılları arasında Sylvester Stallone ile evliydi.

4
Nielsen, 2006'dan bu yana Mattia Dessi ile evli. Bu Nielsen'ın beşinci evliliği.

5
İşte Brigitte Nielsen'in hayranlarıyla paylaştığı hamile pozları...

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Ünlü Oyuncu 54 Yaşında Hamile Kaldı Herkesi Şoke Etti! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor