Ünlü Oyuncu, 7/24 Cinsel Talepte Bulununca Mahkemelik Oldu - Son Dakika

Ünlü Oyuncu, 7/24 Cinsel Talepte Bulununca Mahkemelik Oldu

Gösteri dünyasının ünlüleri zaman zaman kendileriyle birlikte çalışan asistanları ya da yardımcılarıyla mahkemelik oluyor. Kimi tacize uğradığını söylüyor, kimi parasını alamadığını..

1
Ebru Şallı
Ebru Şallı
Ebru Şallı birkaç yıl önce küçük oğlu Pars''ın dadısıyla mahkemelik olmuştu...Her şey Şallı''nın Twitter''daki sayfasına yazdığı " Allah herkesin çocuklarını korusun böyle insan kılığındaki yaratıklardan” notuyla başlamıştı. Üniversite öğrencisi dadı Meltem Mermer, Şallı''nın küçük oğluna baktığı sırada dedesinin hastalandığını, o nedenle izin istediğini belir terek, “Dedemin hastalığı uzun sürünce işten ayrılmak zorunda kaldım. Pars'' a çok iyi baktım. Ebru Şallı''nın dediği gibi çocuğuna hiçbir zarar vermedim, düşürmedim. Bunlar gerçek dışı. Attığı twitler yüzünden iş bulamaz hale geldim" demişti.

2
Mermer, Şallı hakkında hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle hakaret davası açmıştı.

3
Hülya Avşar
Hülya Avşar
Hülya Avşar bir dönem önce yardımcısıyla sonra da korumasıyla mahkemelik oldu. Yardımcısı Güner Binici ve şoförü Faruk Saban tarafından sigortasız çalıştırıldıkları gerekçesiyle mahkemeye verilen Hülya Avşar'ın başı bir kez de eski koruması nedeniyle Maliye Bakanlığı müfettişleri tarafından Rasim Ramazan adlı kişinin 2003 yılında Avşar'ın yanında işe başlamasına rağmen bildirim yapılmadığı tespit edildi.

4
Steven Seagal
Steven Seagal
Aksiyon filmlerinin yıldızı Steven Seagal hakkında da iki yıl önce bir dava açılmıştı. Seagal''ın o dönemde 23 yaşında olan asistanı Kayden Nguyen, ünlü aktörün kendisinden haftanın 7 günü 24 saat cinsel içerikli isteklerde bulunduğunu ileri sürdü.

5
Avşar'a faiziyle birlikte 3 bin 186 YTL para cezası kesildi. Ünlü sanatçı, avukatı aracılığıyla mahkemeye başvuruda bulundu ancak itirazı reddedildi.

6
Özlem Yıldız
Özlem Yıldız
Özlem Yıldız'a da birkaç yıl önce özel şoförü tarafından alacağının ödenmediği gerekçesiyle dava açılmıştı. Yıldız'ın o dönemde evli olduğu Sinan Serter ile birlikte yaşadığı Beykoz Acarkent Sitesi'ndeki vilasında şoför olarak çalışan Nihat Çatıkkaş 14 bin 500 TL olan alacağının ödenmemesini gerekçe göstermişti.

7
Çatıkkaş aynı zamanda kendi kredi kartıyla Serter ailesi için bazı harcamalar yaptığını bunları ödeyemeyince de evine haciz geldiğini söylemişti.

8
Sibel Can
Sibel Can
Sibel Can'ın yanında 15 yıl boyunca çalışan yardımcısı Elif Köse de sanatçı aleyhine tazminat davası açtı. Köşe, Can'ın kendisini haksız yere işten çıkardığını, altı aylık maaşını ve 15 yıllık sigorta primlerini ödemediğini de ileri sürdü.

9
İşin ilginç yanı davada Can'ın eski eşi Hakan Ural'ın tanık gösterilmesiydi.

10
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga'nın eski asistanı Jennifer O'Neill, hem ünlü şarkıcıya ödenmemiş fazla mesai ücretleri için 225 Bin Sterlin değerinde tazminat davası açtı, hem de dudak uçuklatan ayrıntıları gün ışığına çıkardı.

11
"Yalnız uyumayı sevmiyordu ve onunla çalışırken hiç özel hayatım kalmamıştı" diyen O'Neill "Turneye gittiğimizde ben de diğerleri gibi ayrı bir odada kalamazdım. Ayrı bir oda isteyip istemediğim bana sorulmazdı bile. Onun yatağını paylaşmaktan başka çarem yoktu" diye konuştu. O'Neill bu yüzden özel hayatının bittiğini de ileri sürdü.

12
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie'nin eski asistanı Ana Charlotiaux da ünlü yıldıza 55 bin dolarlık tazminat davası açtı.Eski asistan, iki yıl boyunca Jolie için çalıştığını ve bu süre içinde yasal izin haklarını kullanamadığını ileri sürdü.

13
Oysa Jolie, eski asistanını fazla izin kullandığı için işten çıkarmıştı.

14
Justin Bieber
Justin Bieber
Genç şarkıcı Justin Bieber da eski koruması tarafından mahkemeye verilmişti.

15
Bir yıldan fazla süre sanatçının korumalığını yapan Moshe Benabou, şarkıcının yaklaşık 420 bin doları bulan fazla mesai ücretlerini ödemediğini ve kendisine saldırdığını ileri sürdü.

Her gün 14-18 saat aralıksız çalıştığını belirten Benabou, genç şarkıcının ekim ayında kendisine hakaret edip fiziksel saldırıda bulunduktan sonra haksız bir biçimde işten çıkardığını söyledi.

16
Naomi Campbell
Naomi Campbell
Asabi manken Naomi Campbell yanında çalışanlara karşı sert tutumuyla da tanınıyor. Önce kahyasına cep telefonuyla saldırdığı için hakkında dava açılan Campbell'ın başı daha sonra da hizmetçisiyle derde girdi.

17
Campbell'i, başına vurmakla suçlayan hizmetçisi Gaby Gibson, ünlü manken aleyhine ''bedensel yaralama'', ''çalışırken ayrımcılık yapma'', ''hafif saldırı'' ve ''darp'' suçlamalarıyla dava açtı.

Ünlü manken daha önce de benzer bir sebepten ceza almış ve sosyal hizmet işinde çalışmıştı.

18
Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
TV yıldızı Oprah Winfrey'e de eski bir çalışan tazminat davası açtı. Winfrey'nin özel jetinde hosteslik yapan Corienne Gehrls, ünlü sunucunun uçağının içinde pilotla ilişkiye girdi iddiasıyla Winfrey tarafından kovulduğunu söyledi. Winfrey iddiaları yalanladı, böyle bir şeyin olmadığını söyledi.

19
Corienne Gehrls, Winfrey'nin vaftiz kızının kendisi hakkında böyle bir iftira ortaya attığını öne sürdü.

20
Rob Lowe
Rob Lowe
Ünlü aktör Rob Lowe'un çocukarının eski dadısı da ünlü aktörü kendisini taciz etmekle suçlamıştı. Jessica Gibson, aktörün kendisine sürekli taciz ettiğini ileri sürmüştü.

21
Lowe'un adı 1988 yılında da bir seks skandalına karıştı. Lowe'un iki kadınla yaşadığı cinsel ilişkinin kasedi ortaya çıkmış kadınlardan birinin 16 yaşında olduğu anlaşılınca da aktörün başı derde girmişti.

22
Britney Spears'ın eski koruması Fernando Flores de ünlü yıldızın kendisini taciz ettiğini söyleyerek dava açmıştı.Flores, Spears'ın korkunç biri olduğunu söyleyerek "Uyuşturucu kullanıyordu, kişisel temizliğine dikkat etmiyordu ayrıca odama gelip beni taciz ediyordu" demişti.

23
Nguyen, aktörün diğer iki Rus asistanıyla ilişkiye girdiği sırada da bunu kendisine zorla izlettirdiğini ileri sürdü.

24
Flores, eski işvereni Spears aleyhine 10 Milyon Dolarlık tazminat davası açmıştı.

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2017 10:09

Son Dakika Ünlü Oyuncu, 7/24 Cinsel Talepte Bulununca Mahkemelik Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu