Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı

19.09.2020 15:39

62 yaşındaki ünlü oyuncu Alec Baldwin'in yeni doğum yapan eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip aynı anda dişlerini fırçaladı. 35 yaşındaki yoga eğitmeni bu pozunu "Çoklu görevde şampiyonuz" notuyla paylaştı.

1
Hollywood'un emektar oyuncularından 62 yaşındaki Alec Baldwin ile 36 yaşındaki eşi Hilaria Baldwin'in kısa bir süre önce yeni bir erkek bebekleri dünayaya geldi.

2
Beşinci çocuklarıyla aileyi biraz daha genişleten Baldvin ailesinin hayatı artık eskisinden daha hareketli. Yoga eğitmeni olan Hilaria Baldwin de yeni hayatından fotoğrafları Instagram sayfasında paylaştı.
3
Baldwin bir yandan bebeğini emzirirken bir yandan da dişlerini fırçaladı ve o arada da yeni bebeğiyle birlikte bir selfie çekti. Baldwin, bebeğinin doğumundan 3 buçuk gün sonra çektiği bu pozunu "çoklu görevde şampiyonuz" notuyla paylaştı.

4
Bu arada Baldwin, yeni bebeğinin adının Eduardo Pau Lucas Balwin olduğunu da yine sosyal medya hesabından duyurdu.

5
Çift yeni bebeğin dünyaya geldiğini geçtiğimiz hafta sosyal medya sayfalarından duyurmuştu.
6
Diğer çocukları ile de yıllar önce aynı pozu paylaşan Hilaria Thomas Baldwin, yoğun temposunun arasında takipçileriyle irtibatını kesmiyor. Hilaria, yoga yaptığı videoları Instagram hesabına yükleyerek takipçilerine online eğitim veriyor.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı