Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncu alkolü fazla kaçırınca uçağı birbirine kattı!

Ünlü oyuncu alkolü fazla kaçırınca uçağı birbirine kattı!

22 gün önce

Moskova'dan, Tel Aviv'e giden uçakta Business class koltuğuna oturan aktris Lidia Velezheva, diğer yolculara hakaretler yağdırdı.

1
Rusya'nın başkenti Moskova'da bir yolcu uçağı, iki saat rötarla havalandı. İsrail'in başkenti Tel Aviv'e giden uçak, havada daha birkaç dakika geçirmişti ki kavga çıktı.
2
Kavganın taraflarından biri, oyuncu ve televizyon sunucusu Lidiya Velezheva'ydı.
3
Moskova yerel medyası Velezheva'nın, uçakta "Ben bir oyuncuyum ve siz avamsınız, çünkü büyük ihtimalle biletlerinizi millerle aldınız. Ben 204 bin ruble ödedim (3 bin 200 ABD doları)" dediğini bildiriyor.
4
Kavga sırasında kadınların birbirlerinin saçlarını çektiği de haberlerde yer aldı.
5
Kabin ekibine de hakaretler yağdıran oyuncu pilota bildirilince uçak hemen geri döndü.
6
Moskova'daki havalimanına iniş yapan Aeroflot havayollarına ait aracın içine polisler girdi ve oyuncu Lidiya Velezheva'yı uçaktan çıkarmaya çalıştı.

7
Polis ekipleri gözaltı kararını reddeden Velezheva'yı koluna girerek uçaktan çıkardı. Daha sonra ise bir minibüse bindirilip karakola götürüldü. Uçak ise Velezheva olmadan havalanıp Tel Aviv'e ulaştı.
8
53 yaşındaki televizyon sunucusu ve oyuncu, Birleşik Rusya partisi üyesi.
9
Oyuncu Alexey Guskov'la evli olan Velezheva, iki yetişkin çocuk annesi.
10
Rus televizyon dizilerinde oynayan Velezheva, özellikle Budala yapımındaki Nastasya Filippovna rolüyle tanınıyor.Haber Yayın Tarihi: 31.10.2019 04:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu