Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Balayında Kocasının Sırtına Oturdu

Ünlü Oyuncu Balayında Kocasının Sırtına Oturdu

2 yıl önce

Ünlü oyuncu Robin Wright, kısa bir süre önce evlendiği kocasıyla çıktığı Avrupa tatilini sürdürüyor. Daha önce İtalya'da objektiflere takılan çift, şimdi de İspanya'da görüntülendi.

1
Ünlü oyuncu Roin Wright, 52 yaşında aşkı yeniden buldu. Sean Penn ile evliliğinden iki yetişkin çoucuğu bulunan Wright, bu yılın 11 Ağustos günü Fransız Clement Giraudet ile birlikte İtalya ve İspanya tatiline çıktı.
2
House of Cards adlı dizide rol alan Wright ile kocası Giraudet ile Formentera'da tatiline devam ediyor. Çift, önceki gün de plajda görüntülendi. Yüzüp güneşlenen Wright ve Giraudet, sık sık da romantik anlar yaşadı. Çiftin plajda geçirdiği bir gün de objektiflere böyle yansıdı.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 23.08.2018 09:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu