Ünlü Oyuncu Balayında Kocasının Sırtına Oturdu - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Balayında Kocasının Sırtına Oturdu

23.08.2018 09:55

Ünlü oyuncu Robin Wright, kısa bir süre önce evlendiği kocasıyla çıktığı Avrupa tatilini sürdürüyor. Daha önce İtalya'da objektiflere takılan çift, şimdi de İspanya'da görüntülendi.

1
Ünlü oyuncu Roin Wright, 52 yaşında aşkı yeniden buldu. Sean Penn ile evliliğinden iki yetişkin çoucuğu bulunan Wright, bu yılın 11 Ağustos günü Fransız Clement Giraudet ile birlikte İtalya ve İspanya tatiline çıktı.
2
House of Cards adlı dizide rol alan Wright ile kocası Giraudet ile Formentera'da tatiline devam ediyor. Çift, önceki gün de plajda görüntülendi. Yüzüp güneşlenen Wright ve Giraudet, sık sık da romantik anlar yaşadı. Çiftin plajda geçirdiği bir gün de objektiflere böyle yansıdı.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Ünlü Oyuncu Balayında Kocasının Sırtına Oturdu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı