Ünlü Oyuncu Casey Affleck'in Başarısı Taciz İddialarıyla Gölgelendi - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Casey Affleck'in Başarısı Taciz İddialarıyla Gölgelendi

11.01.2017 16:16

1
Yıllardır ağabeyi Ben Affleck'in gölgesinde kalan Casey Affleck için 2017 iyi başladı. Rol aldığı Manchester By The Sea adlı filmle en iyi erkek oyuncu dayında Altın Küre ödülü kazanan kardeş Affleck, aynı yapımdaki performansıyla BAFTA ödüllerine de aday oldu. Hatta bu yıl Oscar adayı olacağı da konuşuluyor ama bu başarıları yıllardır peşini bırakmayan 'cinsel taciz' iddialarını bir kez daha gündeme getirdi.

2
41 yaşındaki Casey Affleck'in bir filminde görüntü yönetmeni olarak çalışan Magdalena Gorka, aktörün kendisine cinsel tacizde bulunduğunu ileri sürüp 2 milyon dolar tazminak talebiyle dava açmıştı. İşte Affleck'in geçmişindeki bu karanlık sayfalar önce geçen yılın son günlerinde sonra da geçtiğimiz hafta yeniden gündeme geldi.

3
Casey Affleck'in yönettiği I's Still Here adlı filmin hem yapımcılarından biri olan hem de görüntü yönetmenliğini üstlenen Gorka, bir gece uyandığında aktörü yatakta yanında yatan durumda bulduğunu iddia etti.

Affleck'in eski kayınbiraderi Joaquin Phoenix'in de rol aldığı filmin kamera arkasında görev yapan 39 yaşındaki kadının mahkeme tutanaklarında olaylar şöyle anlatılıyor: " Magdalena uyandığında Casey Affleck'i yanında yatarken buldu. Kollarıyla onu sarmış ve sırtına dokunuyordu. Affleck'in yüzü Magdalena'ya çok yakındı ve nefesi alkol kokuyordu."

4
"Magdalena şok geçirdi. Çünkü Affleck'in ne kadar zamandır orada yattığını bilmiyordu. Hızla yataktan kalkan Gorka'ya aktör neden kendisinden kaçtığını sordu. Gorka da ona "Çünkü sen evlisin ve benim patronumsun" diye yanıt verdi. Bunun üzerine Casey Affleck de öfkeli bir biçimde yataktan kalkıp odadan çıktı."

5
Magdalena Gorka, Affleck'in Las Vegas'ta bir otelde yapılan çekimler sırasında Casey Affleck'in hayat kadınlarını ve seks işçisi olarak çalışan travestileri de etrafına topladığını ileri sürdü.

6
Yine aynı yapımda çalışan bir başka kadın set çalışanının da Casey Affleck'in tacizin uğradığı iddialar arasında. O kadın da Affleck'in kendisine cinsel tacizde bulunup "Artık hamile kalmanın zamanı gelmedi mi" dediğini ileri sürüyor.

7
Casey Affleck, yakın arkadaşı olan aktör Joaquin Phoneix'in kardeşi Summer ile 2006 yılında evlendi. İki çocukları olan çift, 2015'te boşandı.

8

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Oyuncu Casey Affleck'in Başarısı Taciz İddialarıyla Gölgelendi - Son Dakika


Advertisement