Ünlü Oyuncu Ceketinin İçine Hiçbir Şey Giymedi - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Ceketinin İçine Hiçbir Şey Giymedi

14.10.2014 18:00

1
Genç oyuncu Jennifer Lawrence başrollerini Bradley Cooper ile paylaştığı Serena adlı filmin Londra galasına giydiği kıyafetle damgasını vurdu.

2
Oscar ödüllü 24 yaşındaki Lawrence, yönetmenliğini Susanne Bier'ın üstlendiği Serena filminin İngiliz Film Enstitüsü tarafından düzenlenen Londra Film Festivali'ndeki gösterimine smokin benzeri bir kıyafetle katıldı.

3
Genç oyuncunun derin dekoltesi dikkat çekti.

4
Lawrence elbisesini yüksek topuklu siyah ayakkabılarla tamamladı.

5
Ron Rash'ın kitabından Christopher Kyle tarafından senaryolaştırılan Serena, 1929 yılında ABD'de yaşanan Büyük Bunalım döneminde kendilerine yeni bir hayat kurmak için şehir değiştiren Serena ve George adlı çiftin hikayesini anlatıyor.

6
Filmde Toby Jones, Rhys Ifans, Sam Reid'in de aralarında bulunduğu bir kadro Lawrence ve Cooper'a eşlik ediyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ünlü Oyuncu Ceketinin İçine Hiçbir Şey Giymedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor