Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek - Son Dakika

Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek

27.07.2020 11:54

Hollywood'un yıldız oyuncularından Demi Moore, çok konuşulacak bir projeye hazırlanıyor. Moore, bir podcast programında, hem kadınlara hem de erkeklere yönelik cinsel ilişki tavsiyeleri verecek.

1
Geçtiğimiz yıl çıkardığı kitapla uzunca bir süre gündemde kalan dünyaca ünlü oyuncu Demi Moore, çok konuşulacak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

2
57 yaşındaki Moore, ABD'li yönetmen Shana Feste'nin erotik podcast programı 'Dirty Diana'da yer alacak.
3
Tavsiyeler kadınlara yönelik olacak
Tavsiyeler kadınlara yönelik olacak
Sözcü gazetesinin haberine göre; teklif geldiğinde ilk olarak gergin hissettiğini söyleyen Moore, "Bu benim için rahat olmadığım alanlara açılma şansı verecek. Eğer vücudumuzu tanımaz ve nasıl çalıştığını bilmezsek, otomatik olarak bir kopukluk yaşanıyor" dedi.
4
Tavsiyelerinin büyük çoğunlukla kadınlara yönelik olacağını belirten Moore, erkek dinleyicilerinin de programa ilgi göstererek kadınların nelerden hoşlandığını fark etmesini umduğunu ifade etti.
5
57 yaşındaki oyuncu, Inside Out kitabında bahsettiği anılarlave itiraflarıyla dünya magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü oyuncu özellikle eski eşi Ashton Kutcher'ın özel hayatındaki ilginç alışkanlıklarından kitabında yer vererek dikkatleri üzerine çekmişti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
  • Matematik vercek hali yok: Herkes konusunda başarılı olduğu derslerde Eğitim vermeli. Bu kadında bu konuda başarılı görmüş kendini.Biriktirdiği bilgileri aktaracak.Benim anlamadığım bu dersten anlamayanmı varmış.Demekki büf noktası var.N noktası z noktası. İki nokta arasındaki hızı hesaplayacak. Hımmm olabilir. Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement