Ünlü oyuncu Esra Akkaya'nın Yeni İşi: Masal Okuma - Son Dakika

Ünlü oyuncu Esra Akkaya'nın Yeni İşi: Masal Okuma

14.11.2016 14:33

1
Esra Akkaya'nın 2008'de evlendiği Harun Uygural'dan geçen yıl boşandığı ve Bodrum'da kendine yeni bir hayatkurduğu ortaya çıktı.

2
'Mahalle'nin Muhtarları' dizisinin Şirin'i olarak tanıdığımız Esra Akkaya 2010 yılında kardeşleri Kaya Akkaya ve Sarp Akkaya ile beraber AKKAdemi Tiyatro'yu kurmuştu. Fakat şu sıralar güzel oyuncunun neye merak saldığını öğrenenler şoke oluyor.

3
Bitez'de Melis Gündoğar'la birlikte ‘Masal Mekân' adlı bir mekân açan Akkaya, şimdilerde orada sohbet ve masal buluşmaları düzenliyor.

4
Dileyenler, 2 saat süren bu buluşmalara 45 lira karşılığında katılarak Akkaya'nın anlattığı masalları dinliyor. Esra Akkaya, yeni mesleğini ‘masal okuyucusu' olarak tanımlıyor:

5
“Masal Mekân, benim yeni hayatımın başlangıcı. Burada günaşırı masal okumak beni mutlu ediyor, rahatlatıyor. Yeni hayatımda masal okuyucusuyum.”

6
7
8
9
10

Son Dakika Ünlü oyuncu Esra Akkaya'nın Yeni İşi: Masal Okuma - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti
Advertisement