Son Dakika Haberleri: Ünlü oyuncu, evi kirleten kızını kalorifer peteğine bağlayarak cezalandırdı! Görüntüler sosyal medyada tepki çekti

Ünlü oyuncu, evi kirleten kızını kalorifer peteğine bağlayarak cezalandırdı! Görüntüler sosyal medyada tepki çekti

21 gün önce

Rus aktör Aleksey Panin, kızını mutfaktaki peteğin borusuna bağladığı anları, sosyal medya hesabından paylaştı. Tepki çeken görüntüler hakkında inceleme başlatıldı.

1
42 yaşındaki Rus aktör Aleksey Panin, kızını ellerinden mutfaktaki peteğin borusuna bağladı ve bu anlar evdeki üçüncü bir kişi tarafından kayda alındı.
2
Panin, sosyal medya hesabından kızına evi kirlettiği için bağırdığı ve kızını mutfağa götürüp kemerle ellerinden peteğin borusuna bağladığı bu görüntüleri paylaştı.

3
Yerel medyada Rus aktörün görüntülerde, kızına daha sonra ''Seni babaannen çözecek'' dediği yazıldı.

4
Rus aktörün kızına bu şekilde davranması sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden olurken, bazı kullanıcılar ise olayın gerçek olmadığını ve düzmece olduğunu düşündüklerini belirtti.
5
Görüntülerle ilgili inceleme başlatılacağı bildirildi.
6Haber Yayın Tarihi: 18.11.2019 02:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı