Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika

Ünlü oyuncu 'göğüs arkadaşım' notuyla emziren fotoğrafını paylaştı, beğeni butonu çöktü!

2 ay önce

2 ay önce doğum yapan The Pretty Little Liars'ın yıldız oyuncusu Shay Mitchell, "Göğüs arkadaşım" notuyla emzirdiği fotoğrafı paylaştı. Ünlü yıldızın paylaşımı birçok kadından destek aldı.

1

2 ay önce doğum yapan The Pretty Little Liars'ın yıldız oyuncusu Shay Mitchell, annelik modunu etkinleştirdi.

2
Mitchell, yeni doğan kızını emzirdiği fotoğrafını 'göğüs arkadaşım' notuyla Instagram'da paylaştı.
3
Ekim ayında dünyaya getirdiği Atlas'ı emziren 32 yaşındaki Mitchell'in fotoğrafına milyonlarca beğeni ve yorum yağdı.
4
Fotoğrafa destek verenler arasında onlarca ünlü isim de vardı. Büyük beden model Ashley Graham fotoğrafa desteğini gösterdi ve şöyle yazdı: 'İşte anne hedefleri' Ateşli model Emily Ratajkowski ise parlak bir yıldız emojisiyle yorum yaptı.
5
Ünlü oyuncu Hilary Duff şunu yazdı: 'Ben de bir zamanlar aynen böyle görünüyordum' (Bir gözyaşı bir de gülen emoji)
6
Yorumların hepsi olumlu değildi. Bir kullanıcı "Hayranınım, ama bu fotoğraf… dikkat çekmek için yapılmış" dedi. Bir diğer kullanıcı ise, "Bebeğe bakmıyor bile, hiç samimi değil.." dedi.
7
Birçok takipçi Tv yıldızına 'işte annelik gücü bu' derken emzirmenin önemine de katkı sunduğunu ifade etti. Gönderi 26 milyonu aşkın takipçisinden beğeni yağmuruna tutuldu.
8
Emzirmeye teşvik!
Emzirmeye teşvik!
Geçtiğimiz yıllarda da Hollywood yıldızları korkusuzca ve gururla bebeklerini nasıl emzirdiklerini göstermiş. Gisele Bündchen'den Miranda Kerr'e kadar pek çok ünlü, anneliğin bu en güzel duygusunu yaşayarak tüm anneleri emzirmeye teşvik etmişlerdi. İşte ünlülerin emzirme halleri.
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2019 08:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri