Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, cinsel organ kokulu mum çıkardı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, cinsel organ kokulu mum çıkardı

7 gün önce

ABD'li aktrist Gwyneth Paltrow, kendi çıkardığı doğal sağlık ürünleri markası Goop'ta, cinsel organının kokusunu taşıdığını iddia ettiği bir mum satışa sundu. İlginç mumların 439 TL'den satışa sunuldu.

1
Dünyaca ünlü aktris Gwyneth Paltrow çıkardığı ilginç ürünle ticarete atıldı.
2
Ambalajında "Cinsel organım gibi kokuyor" ifadelerinin yer aldığı mum, 75 dolara (439 TL) satıldı ve birkaç gün içinde tükendi.

3
Goop'un internet sitesine yer alan bilgilere göre baştan çıkarıcı etkisi bulunan mumun kokusu ıtır, bergamot, sedir ağacının bir karışımı.
4
Ayrıca yakıldığı ortamda özel bir sıcaklık yarattığı belirtiliyor.
5
Geçmişte cinsel organ içine sokularak cinsel sağlığa iyi geldiğini iddia ettiği yeşim yumurtası sattığı için eleştirilen markanın, kadın cinsel organ kokulu mumunun gerçek bir cinsel organ gibi kokmadığı, sadece şakayla başlayan bir fikrin ürünü olduğu belirtiliyor.

6
Gwyneth Kate Paltrow kimdir?
Gwyneth Kate Paltrow kimdir?
Gwyneth Kate Paltrow, 27 Eylül 1972 tarihinde ABD, Kaliforniya, Los Angeles'de doğmuştur. Babası Yapımcı - yönetmen Bruce Paltrow, annesi oyuncu Blythe Danner'dır.

7
New York'ta Spence School'da okudu. Sonra da "University of California at Santa Barbara" üniversitesine bir dönem devam ederek sanat tarihi eğitimi aldı ve sonra da okulu bıraktı.

8
1991 yılında "Shout" adlı filmle sinema hayatına başladı. Ardından Steven Spielberg'in, Hook (Kanca) adlı filminde Genç Wendy'yi canlandırdı ve adını duyurmaya başladı. 1995 yılında "se7en" filminde Brad Pitt ile birlikte oynadı.

9
1996 yılında Brad Pitt ile nişanlandı fakat 1998 yılında ayrıldılar. Daha sonra Ben Affleck ile birlikte oldu ama uzun sürmedi. Daha sonra 2001 yılında Gwyneth Paltrow, Heinz çorba ve ketçaplarının veliahtı Chris Heinz ile büyük aşk yaşadı.
10
1998 yılında Aşık Shakespeare'deki rolüyle, "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Altın Küre ve Oscar ödüllerini kazandı.
11
Gwyneth Paltrow, 5 Aralık 2003 tarihinde İngiliz müzisyen Chris Martin ile evlenmiştir. Apple Blythe Alison (d.14 Mayıs 2004) ve Moses Bruce Anthony (d. 8 Nisan 2006) adında 1 kız bir erkek iki çocuğu vardır.
12
47 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Marvel'in gişe rekorları kıran Avengers Endgame filminde rol aldı.

Haber Yayın Tarihi: 13.01.2020 03:11 

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri